Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma húztunk a suliban neveket...

Ma húztunk a suliban neveket a karácsonyi osztálybulira nem tudom, mit vegyek neki? Lennt a többi.

Figyelt kérdés

Én egy lányt húztam, igazából nem ismerem, csak annyit tudok róla, hogy 13an vannak testvérek egy családban, nagyon csendes, kézilabdázik, és jó tanuló. Kicsit visszahúzódó típus, nincs olyan sok barátja, és hosszú szőke haja van. Kérlek titeket segítsetek, fogalmam sincs arról, hogy mit tudnék neki venni... 14 éves amúgy a lány, és 8.os (természetesen az osztálytársam.:))

Köszönöm szépen! :D (Maximum 1000 forintot vagy 1500 amit lehet rá költeni!)


2010. dec. 10. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
csoki,karkötő,nyaklánc,kulcstartó...
2010. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tusfürdő
2010. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
készís neki hógömböt :D
2010. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*készíts
2010. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szexiboj ***** válasza:
A hógömb tényleg aranyos :), de ugyanilyen jó lehet egy bögre is, amin rajta van a neve + csoki. Vagy adj valami olyat, ami neki szól, de rád emlékezteti, ha ránéz. Pl. egy kép a f...adról :D /Elég elvont példa, de remélem érted a lényeget./
2010. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mit keres ez a humor kategóriában?


csoki, bonbon

2010. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, sokat segített. :)

sexybojnak üzenem, hogy lány vagyok ;) úgyhogy elég nehéz lesz.:)

2010. dec. 13. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!