Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tuntessem el a vagasokat?

Hogy tuntessem el a vagasokat?

Figyelt kérdés

warning: transzfob/homofob embereknek idopocsekolas vegigolvasni :3


majd valamikor a jovoben szeretnek egy katonai alapkepzest meg esetleg nehany ev szolgalatot, nem eletcel csak igazabol ugy erzem illene, viszont nemvaltas miatt is kerdeses hogy mehetnek e valamint emiatt kamaszkorban (amiben meg mindig benne vagyok) voltam akkora idiota hogy vagtam es hat latszik.. szerintem van esely ra hogy eltunik ezalatt a par ev alatt de ha direkt keresnek akkor megtalalhatnak..

tudom hogy van egy pszichologiai teszt is benne de ha az adott lelkiallapotnak az oka megszunik akkor igazabol egy olyan emberrol van szo aki mar meggyogyult es meg tudjak allapitani hogy visszaeshet e vagy nem.. vagyis remelem

szoval a fo kerdes az lenne hogy egy minimalis esely lehet e arra hogy mehessek? tudom hogy ezalapjan inkabb dogoltem vna meg annyi szar van velem de na.. van egy 0,001% esely akkor van miert befejeznem ezt az eletstilust es elkezdenek inkabb edzeni ezerrel vagy barmi.. (amugy is terv de most nincs mibe kapaszkodni hogy motivaljon minden alkalommal)


2017. dec. 1. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Mond azt a katonaságnál, hogy harc közben szerezted ezeket a sérüléseket.
2017. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!