Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Még nyáron bemeliroztam a...

ToriTaylor kérdése:

Még nyáron bemeliroztam a hajam, de a tanaraim ev eleje ota pikkelnek ram es ezzel nyaggatnak. Mar probLkoztam sok fajta szerrel hogy leszedjem, de egyik se valt be. Nem tudom hogy mit tegyek! Mert mar ezt nem birom! Hogy tuntessem el?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen színű hajba milyen színű melírt tettél? Ennek a tudta nélkül nemigazán lehet segíteni. Ja de: menj fodrászhoz.
2015. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Világosbarna de inkabb sotetszoke hajba tettem vilagos szoket de nem sokat
2015. ápr. 23. 21:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Vilagos barna de inkabb sotet szoke es vilagos szoke melirt rakjtam bele.
2015. ápr. 23. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szőkítés esetében nyilván csak a visszafestés jöhet szóba, de ehhez mindenképp fodrász kell, mert a melírcsíkokat otthon kiválogatni, és külön festegetni magadnak nem valószínű hogy sikerül. Na meg a festékválasztás is nehéz, mert szőkített hajról könnyen lekopik egy gyenge minőségű festék.
2015. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nem nagyon akartam befesteni az egeszet mert felek hogy tonkremenne az egesz hajam, de ugy latom nincs mas megoldas. Irany a fodrasz! :)
2015. ápr. 27. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!