Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akarok halni mit csináljak?

Meg akarok halni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Meg akarok halni úgy érzem nincs értelme az életemnek elhagyott a barátnőm és most úgy érzem nincs más út valaki tudna segíteni 17/F

2017. dec. 2. 06:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Keress másikat!

Még 70 évig fogsz élni. Ez alatt el fog még halni 7 nő, te elhagysz 9-et. Megcsal 3, csalsz 4-et.

Ki fognak rúgni a munkahelyedről, amikor nem is sejtenéd, ki fogsz tolni a legjobb barátoddal, össze fogsz veszni a szomszéddal egy semmiségen, lesz két kutyád, s egy szép kislányod.

A temetéseden kevesen lesznek, mert szakadni fog a hó, meg vihar lesz.

Ja, s fel fogod találni az örökmozgót.


Tudod, ezt úgy hívják, élet.

2017. dec. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
el fog még hagyni 7 nő, nem halni
2017. dec. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
77%

Figyelj!van családod?vannak barátaid?ha igen ők segítenek de én is megpróbálok.én is megtaláltam ölni magam egy kis K...a

miatt.nagyon utálom még mindig.....folyton szekált.....meg kibeszélt.....a szüleimmel nem beszéltem erről......de a barátaim és a (volt)fiúm segítettek..... valamennyire.....egyszer megpróbáltam megölni magam......a barátom tudott csak róla ....meg egy barátnőm.....aztán az egész osztály megtudta.....az a kis .....(had ne kelljen leírom)is megtudta....mindenki azt kérdezgette hogy mivel még hogy csináltam.....nem éri meg.....gondolj a szüleidre ha megölod magad mennyire szomorúak lesznek?!lehet ők is belehalnak majd

.ezt szeretnéd?mert lehet nem csak öngyilkos hanem rendes gyilkos is lennél......17 éves vagy......Nem...figyu..ez nem lehet...tudod,hogy még veled,velem,mással hányan fognak szakítani,?ku..a sokan ku..a sokszor..ez hozzátartozik az élethez...el kell fogadni...én is éltem már meg hasonlót.......elötted az élet ahogy előttem is

......remélem legalább egy hangya szemnyit de tudtam segíteni.....11/L

2017. dec. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezen mindannyian átesünk mielőtt megtaláljuk az igazit, elhagynak majd mások is, vagy te hagyod el őket. Gyászold meg, és lépj tovább.

Írd ki magadból a bánatot és értékeld az apró jó dolgokat az életedben.

2017. dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén tanácsolom

Legyen egy kiskutyád akivel sokat foglalkozol és elvonja a figyelmed.

Sajnos ilyen az élet :/

Próbáld meg túltenni magad rajta . Gondolj arra hogy akik szeretnek azok mind belehalnának abba hogy te öngyilkosságot követnél el. Ne dobd el az életét! Gyönyörű kincset kapunk Istentől, ne mondj le róla. Találj hobbikat, utazz , vagy dolgozz hogy utazhass, írj ki célokat például hogy elmész ide oda, kiraksz 10000 darabos puzzlet, barátkozol, moziba mész stb

Nem is tudod hogy mennyi rossz fog még érni téged, de ez az Élet! Gyáva és szomorú dolog lenne ez tőled, sokan túlestek ezek és mára már többgyerekes szülők :) olvass esetleg vagy dolgozz sokat és menny majd el utazni, látogatsd a családod, támogass állatmenhelyeket :)

2017. dec. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki kommentelt....
2017. dec. 2. 08:24
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Mit csinálj? Élj!
2017. dec. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Dehogy akarsz te meghalni, már rég nem élnél, ha meg akarnál halni. Csak nyafogsz mint egy kislány, mert lelépett egy csaj. NYugodj meg, még nagyon sok le fog lépni - ahogy te is jópártól.


17 évesen már megpróbálhatnál felnőttként viselkedni. Legalább próbáld meg.

2017. dec. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Laly1972 válasza:
Ha ide írsz, valójában nem akarsz.
2017. dec. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugorj ki a félhetes intersziti elé, probléma megoldva.
2018. szept. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!