Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most hol tudom majd bejelenten...

Most hol tudom majd bejelenteni a gázóra állását?

Figyelt kérdés
Szegeden élek most és Dégáz a szolgáltatóm de most megváltozott a weboldal is. Most hol(link küldjetek kérlek) lehet majd lejelenteni a gázt?

2017. dec. 2. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet linket küldeni, de jobban jársz, ha magad jutsz oda; bizonyára máskor is oda szeretnél találni.


2017. november 6-tól a Nemzeti Közművek része, és a neve Nemzeti Közművek Földgázszolgáltató Zrt. lett.


A megváltozott honlapra, eszerint, a régi név alapján is odataláltál: [link]


Felül, a széles zöld sávban van „ÜGYINTÉZÉS”, kattints rá.


A megjelenő lapon, baloldalon, közép-magasságban van: „Mérőállás”, kattints rá.


Táblázatban, megjelennek a „DIKTÁLÁSI LEHETŐSÉGEINK”. Kattints az „Online ügyfélszolgálat”-ra. Felhasználónév, jelszó és „BELÉPÉS”-gomb.


Nem tudom, hogy a DÉGÁZ regisztrációd átvették-e? Ha nem, akkor a főoldalon tudsz regisztrálni. →] BELÉPÉS-re, majd REGISZTRÁCIÓ-ra kattintás után.

2017. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. A főbérlőm eddig füle botját nem mozdította még ezt a regisztrációra is majdnem kérlelnem kellett.
2017. dec. 3. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!