Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erdemes riasztora kolteni egy...

Erdemes riasztora kolteni egy 2003as kis auto eseteben?

Figyelt kérdés
Csak a haz elott az utcan tudok parkolni es szoltak nekem, hogy keso este lattak, hogy lodorgo suhancok feszegetni probaltak az emblemat.El vagyok keseredve, hogy meg ebben se lehet nyugalmam.Szoktak-e, megeri-e ilyen kisautoba riasztora kolteni?!

#Autorongalas
2017. dec. 3. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is csak az utcán parkolok, én tetettem bele, még mielőtt elhoztam a kereskedésből. Beszereléssel együtt vagy 55ezret fizettem. Azt mérlegeld, mennyire gyakoriak az ilyen esetek, milyen környéken élsz, mekkora lehet a kár az autódban, ha megkarcolják, leszedik az emblémát, és mennyire lehet egyedi ez az eset, hogy pont arra járt valaki, aki rápróbált az emblémádra. Nálam az a gond, hogy az utca túloldalán egy éjjel-nappali van, ahol éjjelente, főleg hétvégén nagy iszogatás és bandázás folyik, aminek ha vége, mindenki az autó melletti járdán közlekedik haza, így nem éreztem biztonságban.

Egyébként szoktak ilyen autóba riasztórendszert szerelni, akkor indokolt, ha olyan környéken parkolsz vele, ahol sűrűn előfordulnak problémás alakok.

És azt is mérlegelni kell, hogy s riasztó nem minden kártól véd meg: ha egyik iszákos haverunk az éjjel-nappaliból bevágja a sörösüveget a szélvédőn, megszólalhat a riaszató, max ő elszalad, de a kocsiknak már mindegy.

2017. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csatrad ***** válasza:
tudtommal a riaszto a biztosito miatt fontos, mert ha kiderul, hogy jogilag nem tettel a vedelme redekeben akkor csak feltartjak a kezuket es mosolyogva elsetalnak. rendorok is elkuldenek azzal a jelszoval, hogy az ertek vedelme nalad kezdodik.
2017. dec. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó, hogy irtatok! Koszomom es atgondolom. Uis en is olyan helyen lakok, ahol a dorbezolok utvonala halad. Allitolag penteki napon jonnek bandaval.az allomasra. Igy kotottek bele szergeny kiautomba. A rendor csak ott van, ahol penzt lehet legombnolni. A lakossag biztonsaga nem hoz penzt. Nem.erdekli oket. Pedig a nevuk: RENDőr, nem pedig adobehajto
2017. dec. 3. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!