Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintrtek jól teszem?

Szerintrtek jól teszem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.(meleg és kicsit szegényes családba születtem) Úgy érzem hogy nem vagyok szabad, hogy az iskola és a szabályok fogságban tartanak engem. Én már egy ideje nem élvezem az eletemet. Most kerültem középiskolába de nem szeretdm sőt útálom. Ott van még az is hogy "magányos farkas" vagyok. (Ez is csak azért mert meleg vagyok és félek az elutasítástól vagy hogy kirekesztenek mert más vagyok. Mindig is akartam hogy egy korombeli átöleljen és azt mondja hogy "szeretlek") Sosem volt még párkapcsolatom.. Egyszer majdnem összejöttem valakivel de mások véleményétől féltünk és inkább nem jöttünk össze.. Az életen is gondolkodtam hogy van e értelme? Hisz amíg élek nem lehetek szabad.. Igen. Elgondolkodtam azon hogy öngyilkos leszek.. Tudom butaság hisz elöttem van még az élet meg minden de én ezt már nembírom lelkileg.. Nincs senki akinek elmondhatnám a problémáim vagy akitől tanácsot kérjek.(ezt is csak azért írom le nektek mert elmondani nem merem..) Szerintetek mi fog a halál után történni? Illetve ha háztartási sósavat nyel az ember attól meghalhat?

2017. dec. 3. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne...

Ne csinálj idiótaságot, lehet még nem okésak a dolgaid, de még sokszor-szokszor ennyit élhetsz és nincs 2. lehetőség.

2017. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én nembírom a magányt tovább elviselni.. legszivesebben elszöknék itthonról vagy a másik..
2017. dec. 4. 18:02
 3/5 anonim válasza:
Szüleidnek a melegséget szerintem nyugodtan elmondhatod, es keressd fel az iskola pszchiologust. Ő titoktartást fogad, ergo senki nem fogja megtudni, hogy "más" vagy.
2017. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát,nekem ebben nincs tapasztalatom,de kiindulok abból,amit szerintem én csinálnék. Az biztos,hogy akikkel egy suliba járok és rendszeresen találkozok,azoknak nem vallanék szerelmet,mert kifejezettem gyáva vagyok... Viszont társkeresőre degisztrálhatsz névtelenül vagy álnéven,ILLETVE van egy Yelon nevű oldal,ahol felnőttekkel beszélhetsz meg bármit,szintén névtelenül. Telóra le lehet tölteni,teljesen ingyenes,és tényleg hasznos,meg nagy segítség,hiszen a chates felnőttek,akik válaszolnak neked normálisan minden kérdésedre,erre vannak kiképezve. És ez most úgy hangzott,mint egy fura marketing szöveg XD Mindegy,a lényeg,hogy a yelon chatre nyugodtan írhatsz,tényleg meghallgatnak,és segítenek,amiben tudnak. Öngyilkos ne legyél,az olyan szomorú dolog,pláne ilyen fiatalon. Én is gondolkodtam már rajta,de nekem egy jó barát is elég volt,hogy visszarántson az életbe,és azóta egyáltalán meg sem fordul a fejemben. Remélem,segítettem valamit :)
2017. dec. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha esetleg van kedved bármiről beszélgetni, akkor nyugodtan írj privátot. :-) Boldog Karácsonyt!


16 éves, meleg fiú.

2017. dec. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!