Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak még az országban...

Miért vannak még az országban kamionos cégek ha nem fizetik meg amiért dolgozunk, hogyan van még sofőr?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Megfizetik.
2017. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kérdésben azt állítod, hogy a kamionos cégek nem fizetik meg, amiért dolgoztok. Eszerint, magad is kamionos cégnél dolgozó vagy. Ha ott dolgoztok, te is, akkor miért ne lennének?
2017. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Senkit nem akarok megbántani, de azért mert van aki dolgozik.


Sok kolléga 20 év nemzetközi sofőrködés után egy bockwurst - ot nem tud kérni egy német benzinkúton, annyit nem tanult meg németül.


Aki gyakorlott, beszél nyelveket - egy erős alapszint bőven elég - simán talál nyugati állást. És aki marad, abból válogat, ami van.


Azért látni javulást, nem is olyan rég még 23 meg 27 Ft/km - es állásajánlatok voltak, ma már nem ritkaság, hogy magyar cég is 500 - 600 között fizet.


Szerintem ma már havi 500 nettó/teljes hónap alatti munkát nem szabad elvállalni. De ez az alsó határ, inkább több legyen az.

2017. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En meg azon szoktam röhögni, amikor jonnek a nagy kamionosok, hogy 20 eve tolja neki, keleti palya, meg kutya faxa, aztan kiderul hogy a 20 ev alatt nem tanult meg tolatni, az uzletnel a bolt tetejerol leszagadta az ereszt, es a bal hatso lampat betorte.... majd nekem 1 honapos tapasztalattal kellett rampara allni...

Majd ez az egyen verte az asztalt, hogy miaz hogy o ennyi tapasztalattal 254.000 forintot kapott 18 munkanapra, hogy mindennap otthon aludt.... halkan jegyzem meg kart sem vontak tole....

Nem fizetik meg, es pont ezert nem is nemzetkozizek....

De viszont belfoldon nekem teljesen jo a 250-300k kozotti fizu kenyelmes munkaval ..

2017. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ma már mindenhol megkapod az EU bért itthon is (nemzetközizésben). Kénytelenek, különben nincs sofőr :D Huncargo fix 450-et ad 3 hétre, Waberers angol csoportnál 4 hétre 700 körül, de már a rendes részlegeknél is emelni fognak jövőre, legutóbb szlovák cégnél voltam ott 600-at adtak 4 hétre.


Így már nem sok értelme van külföldi cégnél dolgozni, mert amit keresel többletbe azt elautókázod a hazajövetelekkor.

2017. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van aki félre értette a kérdésemet!Nem azt kerdeztem ki,hogyan tolat vagy mióta vezet! Hanem,hogy miért nem fogunk össze,hogy nem visszuk el az árút ha nem emelik meg mégjobban a fizut? Én egy maszak cégnél vagyok nyerges 40tonnas euro 6 os scanian olasz Holland 2-3hét oda 4-5nao ithol 230 ezret kapok ez fer így?
2017. dec. 9. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit hisztizel. Nem összefogás kell ide, hanem fel kell mondanod és elmenni olyan céghez, ahol megfizetnek. Csak te még a szocializmusban nőttél fel, és benned van, hogy majd mások segítenek rajtad, míg te szájtátva bámulsz. Nem. Ma már a kutya nem törődik veled, neked kell megoldani a magánügyeidet.


Mint itt már többen is megírták, vannak cégek, ahol megfizetnek. Oda kell menni vezetni, nem oda, ahol nem kapsz elég pénzt.

2017. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Én egy maszak cégnél vagyok nyerges 40tonnas euro 6 os scanian olasz Holland 2-3hét oda 4-5nao ithol 230 ezret kapok ez fer így?"


Na Te a vérbeli "kamilyonos" vagy, és ráadásul jó hülye is vagy, hogy ha ezt ennyiért megcsinalod....

Nem összefogás kell Neked, hanem orvos.

Nagyon beszükült látotered van, ha azt hiszed, hogy ennél a fizunál nincs több.

230.000?? Ennyiért senki nem ül autóra.meg belföldön se, nem hogy 2-3 hetig nemzetközibe.... miattad van a szakma ott ahol, mert az ilyen olcsójancsik elvallalnak minden xart.

2017. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!