Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszaküldhetem onlie vásárolt...

Visszaküldhetem onlie vásárolt karórámat?

Figyelt kérdés

Az oldal , ahol vettem azt írja hogy , 14 napig vissza lehet.

Viszont én már használtam 2 napot kb. , nem látszik rajta , és az oldal azt írja hogy megkell lennie mindem papirnak es tartozeknak meg is vannak. Azert kuldenem vissza mert rajottem hogy nem kell ilyen draga karora.


2017. dec. 4. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A szabály szerint nem. Ugyanis:

– távollévők között létrejött vásárlástól 14 napon belül indoklás nélkül el lehet állni;

– de csak a megismeréshez feltétlenül szükséges mértékben szabad a terméket használni.


A szabályozás ennél részletesebb, persze. Ha el tudod titkolni a használatot, akkor próbáld meg.


A fentire néhány példa:

– a cipőt (lakásban, tiszta zoknira, tiszta környezetben) felpróbálhatod, s tehetsz vele pár lépést.

De nem mehetsz benne el sehová, s nem jöhetsz rá csak utána, hogy szorít.

– a pulcsi színe a monitoron nem azonos a valósággal. Ennek részben műszaki akadálya is van. Amikor kézbe tudod venni, akkor látod csak, nem ilyenre gondoltál.

Azonban az, hogy drága, ahhoz meg sem kell rendelned, hogy tud.

Tudtad, meggondoltad magad. De még átvétel után sem kellett volna viselned is.

A visszaszállítás díját mindenképpen neked kell fizetned, az alól csak hibás teljesítés esetén mentesülhetnél.

2017. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem , de szerintem nem látszik rajta hogy használva volt.

Szoval megrpobalom visszakuldeni.

2017. dec. 4. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!