Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor? Kikezdtek...

Mit tegyek ilyenkor? Kikezdtek facebookon!

Figyelt kérdés

Nos , egy xy nevű oldalra kitettek egy cikket , ami arról szólt , hogy egy lány imát írt a kutyájának . Én odaírtam kommentbe , hogy én nem írnék imát egy kutya emlékére . (Nem vagyok állatvédő , mivel nincs az állatvèdőkkel jó tapasztalatom)

Nos kb. Fél óra múlva jöttek kommentek hogy a 'te emlékedre se írjanak semmit' stb. Stb. , jöttek a nyugdíjadok akik elátkoztak .

Erre én válaszoltam , de mint mindig (megszokásból) letegeztem őket . Erre letámadtak hogy a tojáshéj még nem jött le a seggemről , meg hogy mit képzeljek én ? Stb. Stb.

Eddig még kb. Rendbe is van , megszoktam , mivel sokat veszekedtem ilyen ügyekben ...😶

Ám ekkor egy kb. 19 - 20 éves fiútól jött egy komment hogy csicska kamasz gyerek baszlak szájba stb stb.

Nekem eldurrant az agyam , válaszoltam neki hogy megszólalt a lepratelep .

Ekkor jöttek kommentek tőle hogy hogy nézek ki , mint egy rossz zsidó , meg hogy mit éltem át te kis taknyos meg ilyenek .

Ekkor én válaszoltam neki ugyanolyan stílusban , erre mindenki az Ő oldalára állt , irkodtál hogy gondolkozzak , stb . Stb. Mit képzelek magamról hogy iyleneket írok ...(megírtam neki erre a mit éltél át kérdésre hogy 12 - szer voltam kórházban .

Kérlek segítsetek , adjatok tanácsokat , mert nekem ez így nagyon igazságtalan !

Bocs a hibákért de összevissza áll a fejem .

Kérlek válaszoljatok!

12/f



2017. dec. 4. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb előbb gondolkodj, aztán írkálj, most meg maradj inkább csendben, ne írj vissza senkinek, majd elcsitul a dolog, más nem tehetsz.
2017. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Töröld ki a válaszod, aztán higgadj le.
2017. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy internetes "alapszabály", miszerint "Don't feed the troll" (röviden: DFT), azaz ne etesd a trollokat! Magyarul: ne szállj bele ilyen vitákba, nem kell mindenkinek visszaszólni, megmondani a tutit és akkor nem fáj fölöslegesen a fejed.
2017. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ignoráld őket. Vagy szólj nekem, majd jól elkenem a szájukat, pedig még csak személyeskedni se fogok :)
2017. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!