Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekelne pár velem egykorú...

Érdekelne pár velem egykorú (17), esetleg lány véleménye a következővel kapcsolatban? :

Figyelt kérdés
Szóval én általában mindenkinek szimpatikus vagyok külsőleg, divatosan öltözködöm, szürkés farmer, drága ruhák stb ezt azért közöltem, nehogy azt gondoljátok hogy valami aranyos vesztes kinézetű és unalmas kisfiú vagyok. Viszont ezek mellett ennyi idős koromra még nem voltam részeg és alkoholt is talán egy pohárnyit fogyasztottam de az is csak egy laza pezsgő volt, vannak rá saját indokok viszont ide lényegtelen most ezeket nem írom. Hogy egy velem egykorú hogy látja ezt vagy mit gondol?Nyilván úgy hogy ez hibás gondolkodás és elitéljük ami engem igazán nem érdekel hisz nem fogok elkezdeni inni csak mert mindenki ezt látja jónak ,azért mégis szeretném biztosra tudni.
2017. dec. 4. 22:02
 1/1 anonim válasza:

Figyelj szerintem azok, akiknél ez nem elsődleges téma és nem az a péntek esti program minden héten, hogy holtrészegre igyák magukat, őket nem fogja érdekelni. Úgyhogy csak magad miatt változtass, ha idővel változtatni akarsz majd :D

16/L

2017. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!