Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnatok tanacsokat adni?

Tudnatok tanacsokat adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 eves lany vagyok, ballagas elott allok. Rendeszeti szakkozepbe szeretnek tovabb menni es ugye az egeszsegugyi mellett ott fizikai alkalmassagi vizsgat is kell tennem, ami februarban lesz. Szoval en egy honapja megkertem egy edzot hogy segitsen felkeszulni..o azota leragadt a futasnal:D 4x10 meter ingafutas lof@$z, es egyebkent is eleg jol futok szoval szoltam mar neki o azt mondta bizzak benne segit felkeszulni mondtam oke,de en itthon egyedul megis elkezdenek keszulgetni pl a fekvotamaszokra,hajlitott karu fuggesre, ugyebar az utobbi lesz huzosabb..Valakinek valami otlet hogyan tudnam erositeni a karjaim? Illetve hogyan tudnek megfelelodn felkeszulni?:) aztmondjak nem huzos ez az alkalmassagi viszont inkabb komolyan veszem,mint lesz@rjam! Es egyebkent is ezzel a hajlitott karu fuggessel hadilabon allok,a fekvotamasz megy szabalyosan viszont egyhuzamban nem tudok sokat megcsinalni az alkalmassagin pedig fel percem lesz h annyit csinaljak amennyit birok..Es veszesen kozeleg ez a februar!! :D valaki valamit?

2017. dec. 7. 19:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!