Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiadással kapcsolatos tanácsok...

Clove kérdése:

Kiadással kapcsolatos tanácsokat tudnátok adni?

Figyelt kérdés

Szóval elég komolyan írok és rengetegen ajánlgatják, hogy komolyan gondolkozzak el azon, hogy kiadatom valamelyik írásomat. Sajnos én ezzel kapcsolatban egyáltalán nem vagyok képben, mivel sosem gondolkodtam igazán ezen sokáig. Tudtam, hogy majd talán majd jó lenne vele kezdeni valamit a későbbiekben, azonban így ténylegesen. Viszont most felmerült ez a kérdés és nem igazán tudtam informálódni ezzel kapcsolatban, hisz nincsenek ismerőseim akik járatosak a témában és az interneten nem igazán találtam személyes véleményeket vagy tanácsokat, csak hivatalos cikkeket amik nem igazán segítettek. Így most segítségre szorulok.

Hogy egy kicsit konkretizáljam a kérdésemet és mire is vagyok igazán kíváncsi; az érdekelne, hogy 250-300 oldal terjedelmű ifjúsági regényekkel, esetleg fantasy és sci-fi határán álló valamivel hosszabb sorozatokkal melyik kiadónál lenne érdemes próbálkozni? Mi az, amiről mindenképpen tudnom kell, mielőtt belevágok a projektbe? Vannak-e személyes tapasztalataitok?



2017. ápr. 21. 02:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézegesd meg a könyvtárban a magyar könyvek elején vagy hátulján a kiadóval kapcsolatos dolgokat. Ott van e-mail cím és telefonszám. Keresd fel a kiadót és érdeklődj,hogy mennyire érdekelné őket a könyved. Ha érdekli őket tervezzetek borítót és adasd ki. Szerintem nem lehet olyan nehéz.
2017. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!