Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GLS futárszolgálatnak mindenho...

GLS futárszolgálatnak mindenhova ki kell mennie a csomaggal bármilyen helyen van?

Figyelt kérdés

Karácsonyra rendelnék anyukámnak csomagot de nem szeretném hogy megtudja és arra gondoltam hogy nagyihoz kérem. Ő egy kocsival nehezebben megközelíthető helyen lakik( dombon egy utcában ahová zúzottköves út visz fel), oda is felmegy a futár? Azt tudom hogy a motoros postás felmegy, kocsival mi is fel tudunk menni, a kukás autó nem tud felmenni, a gls kocsi meg nagyobb egy személyautónál és kisebb egy kukás autónál. Fel viszi a csomagot? Kötelező neki nem?

A másik kérdésem az lenne, hogy az baj e ha a csomagra az én nevem meg adataim vannak írva, de a szállítási cím a nagyimé és ő átveheti e ugy hogy nem az ő nevére szól??



2017. dec. 8. 17:50
 1/2 belapus ***** válasza:
100%

Szerintem felmegy ameddig fel tud, onnan majd gyalogosan elviszi a csomagot.

Amennyiben lehetőséged van arra, hogy a megrendelés során üzenetet hagyj a futárnak, akkor ott jelezheted, hogy nem te veszed majd át a csomagot.

Tapasztalatom szerint, nem biztos, hogy kötelességük, de általában a kiszállítás előtt néhány perccel telefonon egyeztetnek a megrendelővel.Akkor is el lehet mondani az átvétellel kapcsolatos információkat.

2017. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Tapasztalatom szerint, nem biztos, hogy kötelességük, de általában a kiszállítás előtt néhány perccel telefonon egyeztetnek a megrendelővel.Akkor is el lehet mondani az átvétellel kapcsolatos információkat."

Felénk sajnos nem ilyen szerencsés a helyzet. Itt nem hívnak, még ha külön kéred sem, annyira sietniük kell.(Amit meg is értek, vezetés közben nyilván nem azzal foglalkoznak, hogy minden egyes címzettet felhívjanak)

2018. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!