Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? Van ennyi véletlen?

Dead_angel16 kérdése:

Miért van ez? Van ennyi véletlen?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú összejöttünk sokásos örökre együtt meg minden.. aztán szakítottam vele,de még sokszor összejártunk,csokóloztunk stb..

de valahogyan még sem ment.. pedig én aztán mindennél jobban szeretem... de még mindig úgy érzem (egy év után is),hogy mèg mindig szeretem hozzá fűz valami.

A dátumunk mindenhol ott van,pl: koncertek,karácsony,a TAJ-kártya számom azzal kezdődik stb... és így elég nehéz nem rá gondolnom... létezne ennyi véletlen? Én mindig is annak a híve voltam,hogy semmi sem véletlen.


Tudom,hogy van aki most el fog küldeni ide meg oda mert nem tetszik neki amit kiírtam,DE ha lenne valaki olyan aranyos és segítene,azt nagyon megköszönném! Illetve lehet tapasztalatot is leírni,hogy pl: volt-e olyan,hogy visszataláltatok egymáshoz stb.. (èlet korral ha lehet..)

Előre is köszönöm az összes választ! ❤



#barátnő #szerelem ##voltfiúbarát ##vanennyivéletlen ##valakisegíthetne ##fontoslenne
2017. dec. 8. 20:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!