Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A megfelelő idézetet keresem....

A megfelelő idézetet keresem. Segíts!? (lent)

Figyelt kérdés
egy barátomnak lenne aki elmegy hatosztályosba... én lány ő fiú de csak barátok vagyunk(igaz ő többet szeretett volna, lehet hogy ezzel megbántottam) tanácstalan vagyok, hogy milyen idézetet írjak rá, vagy egyáltalán mit írjak arra a lapra...
2010. jún. 2. 13:32
 1/8 A kérdező kommentje:
* lehet hogy ezzel megbántottam, hogy én nem akartam többet mint barátság
2010. jún. 2. 13:33
 2/8 anonim ***** válasza:

barátság az első, de a barátság megvár. Ugyanakkor képtelenség megfeledkezni a barátainkról, pedig nem teljesíthetik be várakozásainkat. Amikor elbúcsúznak, akkor kezdjük igazán marasztalni őket.

Henry David Thoreau


Csak a segítség, a vigasz,

A barátság, az az igaz,

Csak az a gyémánt-szeretet,

Mi a szívekre veretett.

Szép Ernő


Egy igaz barátságnak az a jellemzője, hogy bármi történik is, az mit sem változik. A barátság és az a készség, hogy egymáson segítsünk, az élet hátralévő részére is megmarad.

Heinrich Harrer


Egy barát igazi feladata az, hogy kiálljon melletted, ha nincs igazad. Szinte mindenki kiállna melletted, ha igazad volna.

Mark Twain

2010. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen :))


jöhet még :P

2010. jún. 2. 15:34
 4/8 anonim ***** válasza:

A barátom sem tökéletes, és én sem vagyok az - így aztán tökéletesen összeillünk.

Alexander Pope


Barát az, akire figyelsz, mert fontos számodra a sorsa. És figyel rád, mert fontos számára a te sorsod. Barát az, aki megért - s akit mélységesen megértesz. Nem tudtok egymásnak hazudni. Túl közel van. Mintha magaddal beszélnél.

Müller Péter


Barátság: finom fészekmeleg. Összegömbölyödsz benne, és jól érzed magad. Csak annyi kell hozzá, hogy megtaláld azt, akit szeretni mersz.

Vavyan Fable


Az igaz barátság megmagyarázhatatlan kapcsolat két olyan ember szíve között, akik gazdagabbá teszik egymás életét. Talán nem is emlékeznek már, hogyan született barátságuk, azt azonban biztosan tudják, hogy létük kölcsönös ajándékot jelent életükben.

Donna Fargo


A jó barátok mindig egymás mellett állnak, történjen bármi. Amikor azt mondják, "örökké", úgy is értik.

Donna Fargo


Nem az az igazi barát, aki szenvedéseink közepette szánalommal fordul felénk, hanem aki irigység nélkül tudja szemlélni boldogságunkat.

Gustave Thibon


A szívem mélyén elhervadt már minden virág

De megtanultam, mit jelent egy igazán jó barát

Ha bajban vagyok, elég az, ha rá gondolhatok

Hisz nélküle már nem lehetnék az, ki most vagyok.

Halász Judit


Barát az, ki megértést kínál, ha az élet meggyötör, kinek mindig van annyi mosolya, mely derűssé varázsolja a napodat, ki elfogad olyannak, amilyen vagy, s boldog, hogy épp ilyennek lát.

Donna Levine-Small


Annyi emberrel találkozunk az életben, de csupán néhány gyakorol nagy hatást szívünkre és lelkünkre. Ők azok, akik kitöltik gondolatainkat, s akik mindig fontosak maradnak számunkra: igaz barátaink.

Susan Polis Schutz


A közös dolgok teszik a barátságot élvezetessé, de a kis különbségek azok, amelyek igazán érdekessé varázsolják.

Todd Ruthman


A barátsággal sosem szabad betelni úgy, mint egyéb dolgokkal: minél régebbi, annál édesebb, miként a borból is az, amelyik kiállta az idő múlását.

Marcus Tullius Cicero


A barátság egyenlők között jön létre, ha nem, egyenlővé teszi a barátokat.

Marcus Tullius Cicero


Mindenki hallja, hogy mit mondasz, a barátok meghallják azt, amit mondasz, de az igazi barát figyel arra is, amit nem mondasz ki.

Szókratész


A legfontosabb dolog az életben nem a pénz, a társadalmi státusz, vagy az elismerés, hanem az az időszak, amikor a barátja vagy valakinek.

James M. Kennedy

2010. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből már csak tudsz választani. :P
2010. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, köszi szépen! :))
2010. jún. 2. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
És, melyiket választottad?
2010. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
még nemdöntöttem.... és most elég nehéz választani mert megharagudott rám... azóta dühös amióta mondtam hogy én nem akarok vele járni... és minden kis dologból elefántot csinál...
2010. jún. 3. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!