Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok, ehhez megfelelő idézetet? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van 1 lány, aki nagyon bejön, nagyon tetszik meg minden!Csak az a gond, hogy van barátja, és akárhányszor találkozunk, ölelkezik,puszit ad! Nemtudom most mit is akarhat!Igazából nem arról van szó, hogy csúnya vagyok, és ezért nem kellek neki, hanem mert van barátja!Amugy mondta is, hogy simán összejönne velem!Azt állítja hogy örökre a barátjával lesz!Szeretem a lányt, nemtudom elfelejteni, de ha 1-2 évig a barátjával lesz..Én biztos nem várom meg, míg szakít vele!De egyszerűen nem tudom elfelejteniAmikor mondja hogy így a barátja meg ugy hiányzik akkor az minden egyes alkalommal fáj!Ez van! Ha tudtok választ, irhattok, és idézete is! Légyszives! Köszii!!! 14(F) : )


2011. szept. 19. 20:47
1 2
 1/13 anonim válasza:

fél a másik fiútól! hidd el ez a baj! fél a reakciójátol! pl h megöli magát vagy esetleg őt bántja! fél a másik fiúban lelki károsodást okozni! hidd el én is voltam így ez 1 kegyetlen állapot! :'(

15/L

2011. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Félreérted?! Én avgyok a fiú, akinek bejön! És a csajnak van barátja..Lehet én értelmezem rosszul. Bocsi! :)
2011. szept. 19. 20:53
 3/13 A kérdező kommentje:
Mien kapcsolat az, hogyha azzal fenyegetem a lányt, hogy megölöm magam? Nem szeret, csak ne öljem meg magam... Ilyenbe nem mennék bele! :D
2011. szept. 19. 20:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány éves? 14?
2011. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A lány: 15 lesz! A barátja:17! Én:14!
2011. szept. 19. 21:00
 6/13 Jubilee ***** válasza:

[link]

Olvasgasd őket! :)

2011. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tudom, idézetet vársz tőlem, de valahogy ez nem ihlet meg annyira, hogy eszembe jusson bármi. A csaj tudja, hogy tetszik neked? Csak mert akkor egy önző kis dög, aki élvezi, hogy szenvedsz miatta, mert ettől olyan marha soknak érzi magát. Bocs, de ez a véleményem! Én veled vagyok, hagyd ezt a csitrit a fenébe! :)
2011. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem élvezi, ő sem tudja mit csináljon.. Mert ha találkozni akarok vele akkor a barátja megharagszik, de velem is találkozni akarna..Szal, ez most neki sem a legjobb szituáció! De ez az, hogy nemtudom elfelejteni!!!!Nem megy! Nagyon szeretm.. és szeretném ha lenne valami köztünk.. nem csak "Én is szeretlek..De barátilag.." Szöveg!!!!! Nem, ez nem azt jelenti az ő esetében hogy rondavagyok meg ehhez hasonlók, mert mondta hogyha úgy lenne járna velem..Csakhát a barátja..és mikor emlegeti.. pfúúú olyankor görcsberándúl a szívem!!! :SSS
2011. szept. 19. 22:39
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, többször is mondtam neki hogy szeretem, bármit megtennék érte..De nem! :SSS
2011. szept. 19. 22:43
 10/13 anonim ***** válasza:
,,Térdelj le és szeress"
2011. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!