Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bandák alapján (amiket hallgat...

Bandák alapján (amiket hallgatok) mi a stilusom?

Figyelt kérdés
Arch enemy, exodus, toxic holocaust, slipknot, the casualties, exploited, sum 41,pantera, dragondorce,korn,metallica, amon amarth, eluveitie, thy art is murder, marduk, carnifex alestrom, iron maiden, manowar ozzy osborne, suicide silence, korpiklaani,hammerfall, megadeth, chelsea grin, sabaton, papa roach,anthrax, Varg, rammstein, 5fdp, infant annihilator, mudvayne, néha bmth,beartooth,helloween, all that remains, cannibal corpse,green day,gorgoroth, lamb of god, gojira, slayer,accept,sepultura, balck veil brides,kreator,machine head

2017. dec. 10. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Metál! :)


Nagyon jófajta zenekarokat soroltál fel. Van köztük néhány hígabb is, keményebb is. Szép széles skála.


Vidám feldolgozásokat ajánlok YouTube-on keresztül:

Frog Leap Studios https://www.youtube.com/user/leolego

O'Keefe Music Foundation - Tool: https://www.youtube.com/watch?v=ctt87B6hU1M , Slipkont: https://www.youtube.com/watch?v=ZObLwDczJAQ



Ajánlom figyelmedbe még a következőket, hátha tetszik:

Tool - progresszív metál zenekar. Nagyon komoly zeneiséggel és fogós riffekkel.

Jinjer - Számomra újdonságként hatott ez a banda 1 éve, és nagyon megfogott. Ebben női hörgé és tiszta ének van vegyesen.

Infected Rain - Core metál Moldovából

Down - Nyers mocsári metál. Jó tépős, zúzós gitárjátékkal.

Unleash the Archers - Elég érdekes black metált és a heroikus metált között vannak félúton. Az idei albumuk, az APEX nagyon jó koncept album lett.

Sinergy - Női ének. Dinamikus zene. Nagyon magával ragad.

In This Moment - Nagy energia van ebben is.

Within Temptaion

Diablo Swing Orchestra - Ők egy érdkes swing metált tolnak.



Magyarok közül, amik igen tetszetősek:

Blind Myself, One Headed Man, Stereochist, Rózsaszín Pitbull



Popos kategóriákat is kedvelsz, ezért ajánlom még a The Pretty Reckless zenekart.



De én hallgatok mást is nem csak metált és punkot:

Nagyon szeretem a Two Stesp From Hell zenekart, A Kezdet Phiai-t, Infected Mushroom-ot, Miles Davis-t, Ferenczi György és a Rackajam-et, jazzt, swinget, magyar folkot.

2017. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, amiket felsoroltál és linkeltél videókat, zenéket azokat mind ismerem csak nem tetszenek. A magyar zene nem nagyon jön be nekem sajnos nekem sajnos......:( Bár néha hallgatok kozmoszt meg tankcsapdát de ezek ritka alkalmak. A feldolgozásokat meg ismerem, Leo Moracchioli-t meg ki ne ismerné? :D :D
2017. dec. 10. 18:04
 3/4 anonim válasza:
Én is ilyen vegyesen hallgatom a különböző stílusokat és nehézeldönteni pontosan melyik kategória, mivel, van a Punktól egészen a death metálig neked is minden a listádon. Jó múltkor egyik haverommal neki álltunk kifilézni melyik stílushoz tartozhatunk és az alapján te is a hardcore vagy metalhead-ek közé tartozhatsz te is, legalábbis ezek állnak legközelebb az efajta vegyes stílushoz.
2017. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hozzám szerintem a metalhead stílus áll közelebb
2017. dec. 14. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!