Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha piszkálnak a...

Mit tegyek ha piszkálnak a stílusom miatt és illyesztőnek találnak azert mert feketét és szegecsket viselek, metált hallgatok, koponyát meg ilyeneket rajzolok és szeretem a horror filmeket. Meg ilyenek. De mit csináljak ez ellen?! 13/l

Figyelt kérdés
Szóval tök rémisztőnek ír le engem mindenki aki jobban ismer és többen is megkérdezték hogy minden rendben e, de semmi bajom, boldog vagyok termeszetesen, de ők ezt nem értik meg és idegesít hogy mindig én vagyok a hátborzongantó gyerek mindenkinek? :D

2014. dec. 12. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Járjál rózsaszínben.
2014. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
76%

Én a helyedben ezt élvezném. Én vagyok az ijesztő gyerek, senki más nincs olyan mint én. Legalább egyedibb vagy mint a többi. Én is metálos vagyok, hasonló a helyzetem :)

Őrízd meg a stílusod.

2014. dec. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ne érdekeljen. Én is hasonló vagyok, bár nem vélekednek így rólam. Tehát: HAGYD ŐKET A FRANCBA.
2014. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

*ijesztőnek (ne haragudj, de nagyon szúrta a szememet)


Amúgy sz*rd le őket...engem a mai napig furának tartanak, és engem is piszkáltak - már megunták, mert úgy nem vicces, hogy nem foglalkoztam velük, iskolán kívül egy "falkába" tartoztam a hozzám hasonló ízlésűekkel (vagyis még mindig együtt lógunk, és a poén az, hogy egyébként 8 éve ugyanazokkal vagyok - meg persze bővülünk és ritkulunk, de az alapcsapat maradt), és az tartotta bennem a lelket, hogy ha túléltem a napot azokkal, akik földönkívüliként kezelnek, akkor lehetek azokkal, akik szeretnek és elfogadnak engem így...


Egyébként velem olyan is volt, hogy csak úgy kaptam egy pofont (mert hülye vagyok meg amúgy is fúj fekete, fúj piercing, fúj filmes belezés bloah, fúj mi ez a zene, legyek már lányosabb blablablah), na az ő lábát speciel VÉLETLENÜL letapostam bakanccsal...de Te ilyet ne csinálj...nem old meg semmit, és a tanárok is rád szállnak, hogy rebellis vagy, meg amúgy is mit képzelsz magadról, meg rossz hatással vannak az agresszív filmek és zene rád meg ilyesmi...


20L

2014. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem mélyen vallásos barátnőm is megmondta, hogy "sokszor a fekete rocker rendesebb, mint egy szolid külsejű ember."


Mások hülyesége miatt ne változtass a stílusodon, és csak azokra adj, akik veszik a fáradságot, hogy a külső mögé lássanak és megismerjenek. :3


Amúgy király egy kiscsaj lehetsz. ^^


19/L

2014. dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :). Lehet igazatok van, innentől kezdve inkább nem érdekel hogy mit röhögnek rajtam. Az utolsó válaszolónak pedig kösz ^^ XD
2014. dec. 15. 15:16
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Inkább a helyesírásodat találom ijesztőnek...
2014. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hasonló cipőben jártam, aztán igazából úgy lesz*rtam hogy mit mondanak, s most is ezt teszem.:3 Rátaláltam a sajátjaimra.:D A suli így is szenvedés, főleg hogy katolikus iskola, és ott furcsának számítok, meg mindenki jön azzal, hogy sátánista vagyok. És ha az lennék?:D Senkinek semmi köze hozzá. Légy önmagad ;)

17/L

2015. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 prekofanni válasza:
Szard le őket! Engem a suliba csak kisvadállatnak hívnak. Full fekete , Bakancs , kemény zene és mindenki akinek ez nem tetszik nem érdekel stílusban nyomoluk. Oké lehet kicsit agresszívabb vagyok, de ok nélkül nem verekszem. Ja és azért vagyok kisvadállat mert mindezt 158 cm magasan :D
2015. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
13 évesen metál csaj? mi a neved? :D 14/f
2015. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!