Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Maruhiánát fogyasztottam,...

Maruhiánát fogyasztottam, ettől függetlenül vér és vizeletmintára vagyok hivatalos. Vajon kimutatjak e? A többit lent írom!

Figyelt kérdés

A marihuanas cigi utolso fogyasatol ra 3 hetre van a vizsgalat. Elotte heti 2-3 alkalommal masfel honapon at szivtam...kb. Ketto kerdesem lenne ezzel kapcsolatban. Hogy ezekkel a tenyezokkel mennyi ido alatt mennek ki a szervezetbol es ver illetve vizeletvizsgalattal mennyi ideig mutathato ki. (A vizsgalat a futol fuggetlenul van, szoval nem azert megyek vizsgalatra)

A masik kerdesem, hogyha esetleg kimutatjak abbol lehet e bajom vag foljelenthetnek e vagy akarmi? ( tudom vannak fenn hasonlo kerdesek de gondoltam az en szituaciomat igy kulon megkerdezem :) ) A valaszokat elore is koszonom!:)



#fű #marihuána #füvescig
2017. dec. 10. 21:56
 1/6 anonim válasza:
Ez attol is fugg hogy mennyit ittak illetve mennyit mozogtal (izzadtal meg) ha napi rendszeresseggel mozogsz es izzadsz le akkor mar valoszinukeg nincs benned. Illetve probalj meg minek tobbet inni elvileg az segit. A verben egy napig, vizeletben 1 honapig mutathato ki. Nemtudom h sportolas miatt mesz e de ha igen akkor ott ha kiderul akk megszivhatod... ha masert akkor lehet hogy meg csak fol sem jelentenek ha fol is jelentenek akkor is konnyen meguszhatod(csak elsore) mert max elkuldenem pszichologushoz egy fek evre oszt cs. Nemtudom mennyire sikerult leirnom remelem segitettem.. es elnezest az ekezetek hianya miatt!
2017. dec. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Víz helyett limonádè sok citrommal, hagyma reggel ès este.
2017. dec. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ameddig nem kell menned
2017. dec. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a tippeket! Nem sprot miatt megyek, betegseg miatt. Viszont rendszeresen sprotolok es izzadok :)

Egyebkent nincs valami orvosi titoktartas? (laikus vagyok a temaban szoval nezzetek el nekem :) es no para az ekezetek miatt en se mindig rakok. :)

2017. dec. 11. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak azt nézik a véredben amit keresnek, thc-t csak akkor mutatnák ki ha direkt azt akarnák megtudni,hogy füveztél-e. Szóval nem lesz baj.
2017. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolso embernek is koszonom :) a vizelettel is szinten igy van?
2017. dec. 19. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!