Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melanie Martinez "botrány"?

Melanie Martinez "botrány"?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hallott róla, de most ez terjeng az interneten Melanie-ról, és Timothy Heller-ről. Mivel én nem vagyok elég jó angolból ahhoz, hogy lefordítsak egy komolyabb szöveget, ezért "titeket" kérlek meg.

Elvileg: Melanie Martinez raped Timothy Heller.

Ez mégis mit jelent? Aki tudja, az pedig elmagyarázná nekem az egész sztorit? Köszönöm!



#angol #fordítás #énekes #botrány #Melanie Martinez #MelanieMartinez #Timothy Heller
2017. dec. 11. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
A rape megerőszakolnit jelent. Tehát a mondatod: Melanie Martinez megerőszakolta Timothy Hellert. A botrányról viszont nem hallottam, így nem tudom kifejteni.
2017. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
78%

Melanie Martinez raped Timothy Heller-Melanie Martinez megerőszakolta Timothy Heller-et.

Timothy Heller közel egy hete jelentette be Twitteren, hogy Melanie Martinez megerőszakolta és molesztálta.Állítása szerint orálisan kielégítette, majd szexjátékokat használt rajta.

Martinez néhány órával később reagált, állítva, minden amit tettek, közös beleegyezéssel történt és teljesen megdöbbentette őt, amit olvasott.

Heller több interjút is adott vallomása óta, ahol részletezte, hogy Melanie hívogatta őt és a pasiját is, amit teljesen őrültségnek gondolt. A feltörekvő énekesnő a dátumot is elmondta: június 25-én történt meg a borzalmas eset.​Melanie viszont 2015. június 25-én nem tartózkodott a városban: turnén volt New Yorkban, és kocsival utazott vissza egész éjszaka. Timothy emellett két estéről beszélt LA-ben: június 24-én pedig az említett városban, New Yorkban lépett fel a CryBaby énekesnője.

úgyhogy szerintem Heller ezt az egészet csak álmodta....egy nagy hazugság a javából.

2017. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! De... Timothy Heller lány, igaz? Akkor Melanie.. Na, értitek!
2017. dec. 12. 16:45
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ugye tudod, hogy a "homoszexuális" vagy "leszbikus" szavak nem káromkodások? Nem kell szende szűzként három pontot használnod.
2017. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a három pontként írtam le a szót. De nem voltam benne biztos, ahogy még most sem vagyok az, szóval még mindig nem értem.
2017. dec. 12. 19:57
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha annyira érdekel, hogy kiírom-e a szót, vagy nem, akkor várhatsz még.
2017. dec. 12. 19:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindketten lányok. Teljesen mindegy, hogy hetero, leszbikus vagy biszexuális. Nem változtat semmin. Ha igaz az, amit Heller ír, akkor ez bûntény. Valószínûleg úgy gondolod, hogy nemi erôszakot csak egy férfi tud elkövetni, és csak egy nô ellen. Ez nem igaz. Bárki tud olyan szexuális kapcsolatot létesíteni bárkivel, amibe a másik fél nem egyezett bele.
2017. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi mindenkinek!
2017. dec. 13. 14:49
 9/10 anonim válasza:
75%
jesszusom... olyan kislányok hallgatják melanie martinezt, akik még a leszbikus szót is kipontozzák...
2018. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Téma lezárva, nem érdekel semmilyen vita, csak a kérdésemre szerettem volna választ kapni, amit meg is kaptam.
2018. febr. 12. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!