Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A suliban kiderult egy lanyrol...

A suliban kiderult egy lanyrol hogy terjesz fuvet es en vettem tole. A suli tovabbitotta az egeszet a rendorsegre de mar eltelt egy teljes honap az eset ota. Be fognak meg hivni? Vagy nem?

Figyelt kérdés

2017. dec. 11. 18:52
 1/8 anonim válasza:
Ha senki nem tudja, és nem fog köpni, nagy eséllyel megúszod.
2017. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha elmondta, hogy vettél tőle, akkor be fognak hívni ne aggódj. Ha nem mondta el, akkor nem. Én megkérdezném tőle.
2017. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dvorr válasza:
ha elmondta akkor valószínüleg behivnak. de nem lesz semmi gáz maximum eltérítésre küldenek ami annyit jelent hogy minden hónapban vért vesznek tőled és amég THC-t találnak benned addig oda kell járnod. 1 évig kötelező
2017. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha már két hónapja nem hívtak be akkor még van ra esély hogy behivnak?
2017. dec. 15. 15:43
 5/8 anonim válasza:
Ne parázz :) semmi gáz nemlesz ha azóta nem szivtál akkor simán le is tagadhatod szentem mert a grász 2honap alatt simán ki ürül a véredből
2017. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdekli őket annyira, hogy kik vettek tőle, inkább az,hogy ő kitől vette.
2017. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
44%

Kedves utolso elotti valaszolo..

A verben a THC 5-6 honapig kimutathato.

A hajban egy evig (vagy tovabb).

Es a gerincveloben eleted vegeig.:)

Egyebkent ketlem..ha 2 honapja semmi eletjel akkor nemhiszem.

2017. dec. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha a lányon múlik, akkor senkit nem köp be azokon kívül akiktől vette, mert terkesztésért 2-8 évig terjedő szabadságvesztés szabható ki.
2018. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!