Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a legjobb...

Féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre mit tehetnék ez ellen? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval van a legjobb barátnőm akit nagyon szeretek tényleg, de mindig mindenben én adok neki tanácsot illetve mindig én mondom meg, hogy mit csináljon(persze ezt ő is akarja nem főnökösködök) és a tanácsaim ill. amiket mondok mindig bevállnak neki(leginkább fiúk terén)és tényleg mindig...én ennek örülök tényleg, de valahol magamban mélyen szarul érzem magam, hogy ő neki minden mindig sikerül nekem meg nem pedig én "irányítom" az ő életét is...és pedig most a fiús dolgokat nézve nem azért, de mindenki szerint szebb vagyok nála szóval az nem lehet, hogy azért mert, hogy ő szebb és ezért sikeresebb a fiúk terén...mit tehetnék ez ellen? Kérlek segítsetek és ne jöjjenek olyan válaszok, hogy akkor nem vagyunk igaz barátok meg, hogy biztos valami kisgyerekek vagyunk...

2017. dec. 11. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán azért,mert nem ismerkedsz olyan gyakran vagy a fiúk nem mernek megszólítani?Vagy hogy érted?
2017. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából, hogy mondjam neki könnyebb ismerkedni mivel vidéken lakik én meg városban és amikor lejárok pl oda akkor tényleg nagyon észrevehető, hogy az emberek nyitottabbak és könnyebben elkezdenek ismerkedni másokkal. Hát azt hogy nem mernek megszólítani nem tudhatom, de ha meg is szólítanak akkor is olyanok akik nekem nem tetszenek viszont a barátnőm mindig olyan fiúkkal találkozik akik tipikus "álomfiúk". És így is értem hogy ez miért van hogy neki ilyen "jól" megy a fiúk terén nekem meg nem pedig én mondok neki mindent...de úgy is értem hogy mit tehetnék az ellen hogy ne legyek féltékeny mert azért na a legjobb barátnőmre csak nem lehetek féltékeny...mert az gáz szerintem
2017. dec. 11. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor én azt tanácsolom,hogy te nyiss a fiúk felé,de ne túl rámenősen.Vagy kérd meg a barátnődet,hogy mutasson be egy-két helyes pasinak.

Ha neki tudtál jó tanácsokat adni a fiúk terén,akkor ezt magaddal is meg tudod tenni.Ne légy rá irigy,neked köszöbheti a sikerér! ;) Csak annyi a különbség,hogy ő meg is fogadja a tanácsaidat.

2017. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat és egyetértek veled csak az a baj, hogy én tipikusan az a lány vagyok aki ritka szégyenlős és eléggé nehezen bízok meg az emberekben, ezért nehezen nyitok is mások felé...de megpróbálom megfogadni a tanácsodat és mégegyszer köszi☺😂
2017. dec. 12. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Elsőre persze,hogy nehéz lesz,de majd egyre magabiztosabb leszel!

Sok sikert!

2017. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van és köszi☺
2017. dec. 17. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!