Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon mit érezhetek egy...

Vajon mit érezhetek egy internetes barátom iránt? (három év korkülönbség) LENT.

Figyelt kérdés

Szóval.

Az egész úgy kezdődött, hogy egy live alatt kommentelgettünk, és bejelölt. Visszajelöltem, és kiderült hogy nagyon sok közös dolog van bennünk. Első, hogy ugyanolyan zenéket hallgatunk, ő is Harry Potter fan, emos. Igazából, megtetszett... ez olyan kettő éve történt. Aztán valamiért elhanyagoltam, és nem beszéltünk sokat... majd egyszer ráírtam, és megint ugyan az lett. De akkor tényleg nagyon erős érzést éreztem iránta... És megint megtörtént ugyan ez (olyan 7 hónapja), és nagyon bánom.

Ráadásul ő Magyarországon lakik, én külföldön.

Nagyon bírtam, sokszor beszéltünk meg minden...

Nos, az biztos, hogy ebből nem lesz semmi, szóval nem erre akarok kilyukadni, hanem hogy minek az oka lehet az, hogy akármikor eszembe jut, elkap a sírás, és fura érzést érzek iránta? Ráadásul van barátnője, ennek örülök, hisz egy netes kapcsolattal nem ér el sokat, több mint 200km van köztünk.

És most jön a korom... 14 vagyok. Ő 17.

Tisztára a ideálom lenne... Gitározik is, és ahj :( Annyira hülye voltam... :(

De visszatérve a kérdésre... Szerintetek mit érezhetek iránta?



2017. dec. 12. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
őőőő... szerelmet?
2017. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
7 hónap után is?...
2017. dec. 12. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!