Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy és hány évesen néztéte...

Ti hogy és hány évesen néztétek meg az első animéteket? És mi volt az? Az összed animét amit láttatok irjátok le. Én is leírom

Figyelt kérdés

Én 13 évesen az osztálytársam miatt kezdtem el(hála az égnek).

Amit néztem az a narutó volt.

-Naruto shippuuden

-Dragon ball z

-Dragon ball super

-one punch man

-parasyte the maxim

-attack on titan

-Bleach

-Tokyo ghoul


2017. dec. 13. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hatvan évem alatt még nem néztem meg egyet sem. Ez eredetileg felnőtt műfaj, de ilyent sem láttam. Nem is fogok.
2017. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én a nővéremmel néztem először animét amikor 12 éves voltam, a Vampire knightot. Azóta sok animét néztem nem is tudnám leírni az összeset csak párat írok le.

-Fullmetal Alchemist Brotherhood

-Tokyo Ghoul

-Attack on titan

-Bleach

-Naruto

-Suki tte na yo

-Shigatsu wa kimi no uso

-Wolf's rain

-Another

-Death Note

-91 Days

-Orange

-Btoom!

-Sword Art Online

-Naruto

-Bakemonogatari

-Au haru ride

-Free!

-Yuri!! on ice

-Elfen Lied

-Spice and wolf

-Strike the blood

-Psycho-Pass

2017. dec. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én most 12 vagyok és az elsőt kb olyan 6-7 évesen néztem, amikor még ment a tv-ben a dragon ball:D azóta nem sűrűn nézek, eddig amiket láttam:tokyo ghoul, mirai nikki, ao haru ride, koe no katachi :D
2017. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Harmadik vagyok:D Btw most ink. sorozatot nézek:D
2017. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tuti nem írom le, minimum 200-at láttam. :D Az első talán az Oz no Mahoutsukai lehetett, nagyon kicsi koromban, olyan 5-6 évesre saccolok. Persze nem tudtam, hogy anime, akkor még nem is nevezték őket így. :)
2017. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A pontos életkorra már nem emlékszem, de gyerekkoromban ment a TV-ben a Nils Holgersson, a Barbapapa és a Kalán néni. Bizony, ezek mind animék voltak :)


[link]

[link]

[link]


Az összeset meg nem írom le, mert több mint 300 sorozatot láttam eddig.

2017. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!