Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gondolom hallottátok, hogy a...

Gondolom hallottátok, hogy a BTS katonaságra fog menni. Ott mit kell majd csinálniuk (ugyanis lány vagyok, nem értek ehhez) ha pedig visszajönnek, folytatják vagy feloszlanak?

Figyelt kérdés

2017. dec. 16. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Jajj. Nem katonának mennek xD

Ennek hívják igaz, de igazából mehetnek ápolónak segédkezni meg ilyesmik. Nem , nem hinném hogy feloszlanak.

2017. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy a BTS katonaságra fog menni?Az igaz, hogy egyszer minden idolt is behívnak, de nem tudom honnan szedted, hogy ők pont most mennek(?).

Az, hogy lány vagy meg semmi köze ehhez, de mindegy.

Hogy együtt maradnak-e majd meg honnan a fitykes fenéből tudjuk? :D Jaajj

2017. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még nem most mennek, Jin megy először szerintem, mert ő a legidősebb. De kb. 4-5 múlva :) Addig még van idő.

Többféle kiképzés is van, attól függ, hogy ki mire akar menni. De van amikor nem választhatnak, hanem beosztják őket valahova és kész. Nagyjából 2 évig tart a kiképzés. Remélem nem oszlanak fel, bár azt tudjuk, hogy örökké sem maradhatnak együtt. (Mert előbb-utóbb saját családjuk lesz, feleség, gyerekek, vagy lehet, hogy némelyikük szóló karriert akar)

2017. dec. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Jin 2020.december korul vonul be, es 2026ig Jungkookal bezarolag fogjak teljesiteni. Legalabbis most meg igy van.. mivel a BTS egy nagyon hires banda, ezert kizart hogy egyszerre vonuljanak be, mert 2ev az hosszu ido, es amig bent vannak nem adhatnak ki semmit. Ezert mindig lesz kint par tag, hogy "ne vesszenek feledesbe" es aktivak maradjanak a zenei vilagban.

Szemely szerint en mar a kezdetek ota veluk vagyok, akkor is emlekeznek rajuk, ha egyszerre vonulnanak be.

2018. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!