Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van orvosi igazolásom és az...

Van orvosi igazolásom és az van oda írva hogy 18. -ig vagyok kiírva ami hétfő. Akkor most hétfőn még nem kell mennem?

Figyelt kérdés
És még annyi lenne a kérdésem hogy Keddtől nem voltam iskolába de csak pénteken tudtam menni orvoshoz. Az igázolásban a pecséten 15.-ei dátum van ami péntek de ahova a nővér írt tollal 12. mivel mondtam neki hogy keddtől nem voltam. Ebbe bele tudnak kötni iskolába? Amúgy azért nem tudtam orvoshoz menni kedden mivel a szüleim dolgoztak és nem vagyok 18 így nem mehetek magam.

2017. dec. 17. 14:30
 1/6 jány válasza:
Nem :)
2017. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nem köthet bele a dátumba az iskola. Arról azért tudjál, hogy a háziorvos 3 napra visszamenőleg igazolhat. Tehát ha hétfőtől nem mész suliba de csak pénteken mész dokihoz, akkor ő keddtől adhat igazolást, hétfőre nem fog.

2017. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok. Nem ezt nem tudtam. Köszi a választ. Azért parázok ettől mert az osztályfőnököm elég szigorú és még arra is képes hogy rám mondja hogy hamisítom magamnak az igazolásokat ilyen kissebb cuccok végett. Amúgy szlovákiában élek.
2017. dec. 17. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Hadd mondjon amit akar. Ott a telefon, hívja fel a háziorvost, hogy igazolják, hogy ott jártál. Nem kell beijedni az ilyesmitől.

Engem a régi főnöknőm utált, amikor visszamentem 1 hét betegszabi után a kollégáktól hallottam, hogy nem hitte el, hogy valóban beteg vagyok, és el akart jönni a lakásomhoz és felcsöngetni, hogy itthon vagyok-e. Vannak ilyen idióták, na.

A korod azért kérdeztem, mert nem kell szülői kíséret ahhoz, hogy orvoshoz menj.

A gyerekorvos 18 éves korodig köteles ellátni, de 14 éves kortól átkérheted magad felnőtt orvoshoz is. Én anno átkértem magam mert sokkal közelebb van mint a gyerekrendelő volt, de a gyerekrendelésre is egyedül mentem. Persze nem 8-9 évesen, de általános iskola 5.-től már igen.

2017. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ez jól hangzik de mivel az orvos nem volt ott csak a nővér azt mondta hogy ha akarok át mehetek a mellete levő gyerekorvoshoz de mivel nagy volt a sor nem mentem. Az volt a szerencsém hogy csak hasmenéssel voltam orvosnál és erre ő is tudott tablettát adni. De a kartotékban nincs bele írva ez a dolog mert azt az orvos szokta és nem a nővér.
2017. dec. 17. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Azzal meg nem kell 3 napot várni, simán a széntabletta segít meg egy kis diéta, sok tea. Akkut hasmenésre szoktak antibiotikumot írni, asszem Reasec a neve, az elég erős hasfogó. Sztem máskor menj nyugodtan egyedül már aznap dokihoz, megelőzendő az esetleges kellemetlenség a suliban :)
2017. dec. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!