Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Attack on titan 3. évad mikor...

Attack on titan 3. évad mikor jön?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy 2018 , de azt nem hogy mikor kb. Valaki azt mondta hogy április , valaki hogy július.

2017. dec. 17. 16:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Július.
2017. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kosbor24 ***** válasza:
Először áprilist mondtak, majd csakhamar eltolták a nyárra, szóval sanszos, hogy ismét egy teljes évvel arrébb pakolják. Én nem nagyon számítok rá 2019 tavasza előtt.
2017. dec. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
úr isten................... hát addig én nem bírom ki :D Bár muszáj lesz. :(
2017. dec. 19. 18:57
 4/17 Kosbor24 ***** válasza:

A várakozás még elmegy, de ha az utolsó öt napon bejelentik, hogy csak 12 része lesz, akkor abban a stúdióban vér fog folyni..

A 19 meg csak az én elméletem, lehet, hogy összeszedték magukat és még 18-ban hozzák

2017. dec. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem akarok elkeseríteni senkit, de lehet nem lesz 12 résznél hosszabb... ha 24 részes lesz akkor viszont 2019-ben nem lesz anime, mert azelőtt a mangának se lesz vége. Most van a 101. fejezetnél és van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem lesz 120 fejezetnél hosszabb, ami egyfelől jó, másfelől nem, de inkább legyen 18-19-20-ban anime mint 24 részekkel. Ellenben az utolsó évadnak illene 24 résznek lennie. :D
2018. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Kosbor24 ***** válasza:

Szerintem pont, hogy a 3. évadnak kellene 24 részesnek lennie, mert a még áprilisban levetített előzetes-féleség szerint eljutnak a manga 90. fejezetéig, amit kellemetlen lenne 12 részben összenyomni. Az 91-101 fejezetnek ellenben minél kevesebb részesnek kellene lennie, mert kicseszett unalmas, sokan hagyták ott miatta a mangát is és lehet az animeközönség sem értékelné, hogy sok-sok időn keresztül random karaktereket bámuljanak. Nem tudom a manga milyen hosszú lesz, de ettől függetlenül a 3. évadra való anyag már bőven megvan és a legutóbbi után nem lenne szerencsés kihúzni a gyufát a nézőtábornál és évekkel tologatni az anime adaptációt, majd előrukkolni 12 résszel ami ismét kb csak Historiáról szól (bár lehet, hogy vele csak nekem van problémám). Maximum egy évet, de többet szerintem nem fognak várni, bár meglehet, hogy ismét szarnak ránk és lazán átvágják a közönséget egy hosszú elcsúsztatással meg 12 résszel.

(Igyekeztem mangaspoiler mentesen írni, remélem sikerült O.o)

2018. jan. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Álljunk meg egy pillanatra.... Azt hallottam hogy a 3.évadban a manga szerint már fegyverekel küzdenek , nem 3d manőverfelszereléssel..... Ha ez igaz akkor ki se adják a kövtkező évadot mert csak mégjobban elszomorítaná a nézőket. Bár ki tudja , valakit biztos az is érdekelne , de szerintem a régi nézők 90%-át nem :D BTW szerintem nem fogják mégjobban húzni , és nem 12 részes lesz mert nekik szreintem ez NAGYON megérte megcsinálni , az egyik legismertebb anime. De ehhez képest még mindig szarnak bele , lehet elég pénzt zsebeltek be és kezd elfogyni. De ahogy már írtam , ha ez a fegyveres történet van akkor inkább ki se adják...... Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jan. 4. 19:03
 8/17 anonim ***** válasza:
Valójában a fegyveres történet tök jó. Nekem az a történetszál sokáig a kedvencem volt. Meg amúgy is, ezek a fegyverek lényegében továbbfejlesztett 3D manőver felszerelések.
2018. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Kosbor24 ***** válasza:

Ez azért enyhe túlzás, nem váltják de a 3dmg-t, csupán bemutatják annak egy átvariált verzióját, ahol nem kardokkal, hanem stukkerekkel szenvednek. Ezek a jelenetek nem rontanak a hangulaton, főleg, mert a történetszál egyre érdekesebb, elkezdjük megkapni a válaszokat és végre előveszik Levi-papát, meg az ő múltját (nem a CWNR-re gondolok). Szóval éppen ellenkezőleg, én úgy gondolom, hogy sok-sok rajongó fog még olvadozni meg sápítozni a monitor előtt. Az már más kérdés, hogy ha eljut a sztori a 83-84. fejezetig, akkor biztosan rendesen megoszlik a közönség. Én inkább a 91-100. fejezet anime adaptációjától tartok (nem vennék rá mérget, hogy lesz neki, a manga sikerét, pontosabban annak hiányát tekintve), mert az tényleg rohadt vontatott.

Amit mondasz, hogy nincs rá pénzük, szintén egy jogos pont azt tekintve, hogy a WIT Studio egy másik projektje, a Kabaneri szintén rengeteget visz, ami nem is meglepő a grafikáját nézve. Ami inkább szomorú, hogy mikor a titán 2. évadot halasztották, szinte azonnal jött is a hír, hogy juhé, 2. évadja lesz a Kabanerinek. Én személy szerint szomorúnak tartom, hogy egy manga nélküli copy népszerűbb lett, mint a gondosan megírt és elgondolkodtató, meglepő fordulatokkal teli, mangával rendelkező sztori.

Szal mindent összevetve én a 3. évadot tűkön ülve várom, ellenben ha a rendezőnek nem áll szándékában lerövidíteni a boring-arc-ot, úgy inkább kihagynám a 4.-et.

(Az új fegyók meg tök királyak^^)

2018. jan. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
óóóó Akkor engem rosszul informáltak , vagy én értettem valamit félre mert én azt hittem hogy mostmár csak fegyverekkel fognak harcolni , és a 3D eltűnik.
2018. jan. 5. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!