Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miket kerdezhetnek eü bol...

Miket kerdezhetnek eü bol (kresz)?

Figyelt kérdés

2017. dec. 19. 17:36
 1/3 szántóvető ***** válasza:
újraélesztés menete-ez elég népszerű.vérzés ellátása(ami ütőeres vérzés is lehet)ezekre számíthatsz.
2017. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. dec. 19. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem készített fel az iskola??

Én mikor jogsiztam (2 éve), kijött egy mentős, és 3-4 óráig magyarázott - diktált, majd mindenkinek "újra kellett éleszteni" a babát, egymáson gyakoroltuk a stabil oldalfekvést stb., és adott egy papírcsomagot mindenkinek, amin volt vagy 80 balesetes szituáció pl.: félrenyelés, szembe ment a szilánk, orr vérzés, törések, rándulás stb., és volt mindegyik mellé írva, hogy ezekben az esetekben mi a teendő.


Én amikor vizsgáztam, ezekből kellett hármat húznom, és el kellett mondanom mi a teendő, és ha olyat húztam, be is kellett mutatnom. Az újraélesztés, és a stabil oldalfekvést meg mindenhol kérik.

2017. dec. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!