Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a shipgratus...

Mi a véleményetek a shipgratus.hu oldalról?

Figyelt kérdés
Szeretnék az oldalról rendelni, nagyon jó árban találtam egy terméket, több oldal árával hasonlítotam össze. A fizetésnél viszont valami FIO bank által biztosított oldalon kellene fizetni, róluk pedig még nem hallottam. Próbáltam utána nézni, de valami Forexhez hasonló oldal jön ki tört magyarsággal. Ha utalok abban sem vagyok biztos, mert nem ismerem az oldalt. Másrészről mennyire biztos, hogy amit rendelek az valóban meg is érkezik, ha nem hol tudok reklamálni? Szóval minden vélemény és tapasztalat érdekel az oldallal kapcsolatban!

2017. dec. 19. 22:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, shipgratis.hu.
2017. dec. 19. 22:59
 2/2 Káldi József válasza:
A shipgratis egy Szegeden (Vásári pál u. 13.sz.alatt működő cég, a beetetéskor 10-40 napra ígéri a szállítást, majd ha letelik a 40 nap, már 90 napra , hivatkozva, hogy ezt mondták, de ez nem igaz..valahol a honlapjukon valamire kattintva állítólag ez áll. Ha nem tetszik, a pénzt nem adják vissza, csak a 90. nap után (+14 nap múlva..Megírtam a feljelentést.
2021. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!