Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SHINee: Igaz, hogy Jonghyun...

SHINee: Igaz, hogy Jonghyun halála miatt több, mint 100 Shawol (a rajongóik) öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
Nekem a barátnőm mondta a pletykát, és főleg a nagy SHINee rajongóktól szeretném megkérdezni: igaz ez?

2017. dec. 20. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak pletyka. Minden tele van a hivatalos oldalak közléseivel, a temetés is fent van, de sehol nem láttam olyan hírt hogy bárki miatta lett volna öngyilkos. Remélem ez így is marad. Nagyon sajnálom a shawolokat. Én army vagyok de a kpop a shinee val kezdődött és ezért hálás leszek nekik mindig.

Rip Jonghyun

2017. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
100 biztos nem igaz.Én csak 7-ről hallottam, de az is több, mint kellene.
2017. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem sem igaz.. shawol vagyok de nem szeretném, hogy ezért legyenek öngyilkosok akkor ezért ő lenne a hibás
2017. dec. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ncskcsk ***** válasza:
100%
Nem igaz. Egy öngyilkossági kísérlet volt Indonéziában, amiről a média is számot adott, de hála az égnek azt sikerült megakadályozni. A többi pletyka, ami a twitteren és hasonló oldalakon terjeng nem igazak. Nagyon remélem, hogy nem lesznek ilyen esetek, még csak kísérlet sem több, nem bírnám elviselni, ha Shawol társakat kellene elveszítenem emiatt.
2017. dec. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én twitteren olvastam, hogy majdnem 100 öngyilkossági kísérlet volt a halála miatt:( De remélem, hogy csak pletyka...
2017. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pletyka minden,egy próbálkozásról olvastam énis de hála az égnek sikerült megakadályozni,azért hihetetlen hogy mire képes pár tini lány(már ha az volt)
2018. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!