Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » At érzem elvagyok veszve, az...

At érzem elvagyok veszve, az életem romokban hever. Öngyilkos akarok lenni. Van még valaki ezzel így?

Figyelt kérdés
Azt érzem sőt tudom hogy az életem az romokban,kevés tart vissza attól hogy megöljem magam.Itt vannak hamarosan a szeretet ünnepei és az egyetlen családtagom akit szeretek az apám aki nem lehet velem.Az anyámat gyülölöm mert minden nap megtesz mindent azért hogy gyülöljem magam hogy megszülettem.Gyülölöm az anyámat amiért megszült,azt mondja hogy én egy köcs**g fa*z sz*pó ember vagyok és nem lesz belőlem senki,ha véletlen nem 5-st vagy 4-est viszek haza akkor az van hogy a telefonom miatt mert mindig azon játszok pedig megesküszöm hogy nem játszok.Arra is képes volt hogy karácsonyra vett nekem egy ps4-et de csak azért hogy ő elmondthassa magáról hogy megtesz mindent azért hogy ő "jó anyuka legyen" de utána amikor elmondta ezt nekem azt mondta hogy eladja mert nem érdemlem meg.Néha már annyira sírok a fájfalomtól hogy nem alszok és úgy megyek iskolába.Egyszer szószerint belemondta az arcomban hogy gyűlöl emgem.Annyira utálom hozzá hogy haláláig fujtogatnám
2017. dec. 17. 20:23
 1/4 anonim válasza:
Meg ne öld. És magadat se.
2017. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak te vagy így én is öngyilkos akarok lenni mert nem bírnak az osztálytársaim és ezért piszkálnak bele is nyugodtam majd a tanárok is elkezdtek cseszegetni minden apró hibámért.Barátaim közül is egy páran elköltöztek, eltűntek, és nem lettek a barátaim. Akár mennyire hihetelen leugrottam a háztetőről nem letts emmi bajom majd kicsit ittam és persze rámjött a depi és leugrottam egy emeletes házról majd ugyanazon a napon ujra felébredtem. Nagyon ijesztő volt, mindent megtudtam előre aznap mifog történni.(lehet hogy ez csak nállam volt) Vissza térve hiába ölöd meg magadat, ujraszületsz (reinkarnáció) és újra ezt fogod átélni vagy szellemként hülyülhetel. Ha megölöd magad ne ijezgess senkit, mert ijedős vagyok és nem akarok mégegy paranapot. Ne öld meg magad felnősz ügyes nagy ember leszel majd visszaadod anyádnak amit ő adott, de ne verj meg senkit és ne ölj! Majd ha nagyon sokszor megbánta és bocsánatot kér tőled majd akkor teis megbocsátasz, vagy azt csinálsz amit szeretnék csak tanácsot adok ;)
2017. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nyugodj meg nehogy meg öld vagy magadat ez a gonosz müve sokan szenvednek hasonlo helyzetekbe rosszabbakba is!Én azt ajánlom inkább gyere Jézushoz fogadd be a szivedbe ő aki meghalt érted élő Isten sok ember életét láttam hogy megoldotta helyreálitotta és sok csodáját is ne félj!Az öngyilkosok pokolba kerülnek midnen csak rosszabb lesz és az végleges de most még dönthestz jol!Bárhonnan vissza tudja az Ur hozni az életedet és révbe juttatni!Ő a te szabaditod!
2017. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 55virag55 válasza:
Szia. Semmiképp se gondolj az öngyilkosságra, az nem old meg semmit.Esetleg ha gondolod irj üzit szivesen meghalgatlak.
2018. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!