Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor mi van? (többi lent)

Most akkor mi van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy internetes barátom, aki fiú.

Nyáron ismerkedtünk meg, ès minden napot vègigbeszèltünk.

Volt, hogy iskolaidőben fent voltunk hajnalig, csak azèrt, hogy meghallgassuk a másik problèmáját, ès segítsünk egymásnak.

Viszont aztán ő elkezdte, hogy neki aludnia kell, este tízkor, ès elment "aludni".

Ezzel nem is lett volna semmi gondom, mert suliidőben èn is csak fèl tizenegyig vagyok èbren, viszont ha nem tudok aludni, megnèzem a közössègi oldalt, amin megismerkedtünk, 3s sokszor láttam, hogy másokkal mèg beszèlget, ki is tette mystoryba a beszèlgetèst mèg èjfèlkor is...

Azt gindoltam, lehet, azèrt nem írt nekem, mert mondjuk ő sem tudott aludni, de azt hitte, èn már alszom.

De ha írtam neki olyankor, meg sem nèzte.

Aztán egyre kevesebbet beszèltünk, ès vègül már mindig csak èn írtam neki, ès ő fèlszavakkal válaszolt.

De másokkal mèg akkor is beszèlt nap mint nap.

Aztát elkezdett hazudozni nekem, ès már nem is beszèltünk.

Amikor már konkrètan le se sz*rt, nem tudtam aludni. Lefeküdtem tízkor-fèl tizenegykir, ès hajnali háromig csak feküdtem.Az iskolába gyakran elaludtam emiatt, így a jegyeim is romlottak, ami nyolcadikban nem túl szerencsès.

Sok tanar szólt, hogy be fogja hívni anyámat, de nem tudtam mit tenni. Èjjel egyszerűen nem tudtam aludni.

Reggelente ittam kávèt, de attól fájt a hasam, 3s bem is egèszsèges, ráadásuo ugyanúgy elaludtam órákon.

Mostanában újra elkezdtünk beszèlgetni, de már a règi beszèlgetèsek közelèbe sem èr.Úgy èrzem, csak azèrt beszèp velem, mert a barátnőm megírta neki az alvászavaromat, meg azt, hogy nincs ètvágyam, ès nèha csak úgy rámtör a sírás.Az utcán, otthon, boltban, suliban...

Mostmár nèha tudok aludni èjjel, de nem jól.

Nem tudom, mit csináljak.Javítanom kell a jegyeimen, de aludni bem tudok:/



2017. dec. 22. 09:14
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom hogy mért nem ír talán rá jött hogy túl jó vagy ahoz hogy át vágd és inkább megpróbált így lekoptatni. Szerintem beszélgess tovább a fiúval ,de kőzetben keress másik fiút is. Meséld el a szüleid nem hogy mi van ,beszéld ki magadból és talán az is jót tenne ha egyszer beszélnél egy pszihologussal.


Remélem jobban leszel majd 😉

2017. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt😊
2017. dec. 22. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen mindenki átesik egy párszor, jobb, ha megszokod. Az ismerkedés már csak ilyen. Beindul, ígér szép jövőt, aztán ellaposodik, és valamelyik fél kihátrál belőle.
2018. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!