Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem működik a PayPal-lal...

Miért nem működik a PayPal-lal történő fizetés ebay-en keresztül?

Figyelt kérdés
Már számtalanszor vásároltam az ebay-en, ahol a fizetéskor a PayPal-t választottam. Ekkor az ebay felad egy ablakot, ahol a PayPal accountom adtait beírva, közvetlenül a PayPal számlámról tudom kifizetni a vásárolni kívánt tételt. Ma viszont többször is próbáltam, de a PayPal adatok beírását követően "Checking Your Info" üzenet van, forog egy folyamatjelző, de akár órák múlva sem történik semmi. Ha külön ablakból - tehát nem az ebay-en keresztül, hanem közvetlenül a paypal.com-on - akarok belépni a PayPal-ra, ott minden gond nélkül sikerül. Mi lehet a gond?

2017. dec. 22. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A kanadai Ebay-el működik. Ebay.ca , ott még a régi rendszere fut az Ebaynek.
2018. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kurucz Albert válasza:
Már a kanadai felületen sem működik. Ráadásul pénzt sem sikerült feltöltenem a ppal egyenlegbe. Mit akarnak ezek?
2021. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!