Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Piros folt, elmulik?

Piros folt, elmulik?

Figyelt kérdés
1 eve a ket szemoldokom koze lettek pattanasok es ott elegge elkapartam sokszor,mert akkor nem tudtam felfogni milyen kovetkezmenyei lesznek, es mar lassan 1 es fel vele ott maradt ilyen piros foltocska de kentem es probaltam helyre hozni meg stb es a tukorbe nem latszik annyira de peldaul egy fenykepen vagy valami nagyon is latszik,hogy ott piros folt van, neztem hogy heg lenne-e az de nem heges, ez el fog-e mulni? Mert meg senkinek se lattam ilyent csak nekem, borcsiszlas kene es akkor elmulna? Vagy mit tegyek mert kenem es minden eleg jol hasznalt de kepeken ugyan ugy latszik tukorbe mar nem annyora s fenytol is fugg mennyire latszik, elmulik vagy orokre ugy marad ?

2017. dec. 24. 15:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!