Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bankkártyás fizetéskor dátum...

Bankkártyás fizetéskor dátum nélküli bizonylatot kaptam egy lottózóban, szabályos ez? Egyébként milyen adatokat kell tartalmaznia?

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Bolt neve

hely

összeg

a kártya utolsó 4 száma

dátum

idő

2018. jan. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,én is igy gondoltam,de a valóság nem ez !! A xvii.ker egyik lottózójában december kb.16-a óta olyan bizonylatot kapok,most már 3. hete,amelyiken nem szerepel dátum,idő !! Ott december előtt mindig dátumosat kaptam évek óta.Nem tudták megmondani,mi történt,adtak egy telefonszámot,aki üzemelteti a terminált,hogy hivjam őket.Hivtam,de nem tudtak válaszolni,azt mondták,küldjem be emailben a bizonylatokat !! Hivtam a NAV-ot is,de konkrétan nem tudtak válaszolni,hogy kell-e dátum,azt mondták hivjam a Szerencsejáték Zrt-t, itt bezárult a kör.Most itt állok kukán !!!Bocsi a sok szövegért ! Üdv !
2018. jan. 2. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!