Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek hogy telt 2017? Milyen...

Kinek hogy telt 2017? Milyen volt ez az év a tavaihoz képest?

Figyelt kérdés
Év elején gondoltad volna, hogy így alakul?

2017. dec. 25. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

2017-re ezt írta a Horoszkópom:


"Boldog születésnapot, kedves Vízöntő! Nem csodálkozom, ha az idei születésnapját nagy társaságban és hatalmas örömmel üdvözli, hisz minden idegszálában érzik, hogy ez az életév valami nagyon kellemes meglepetést hoz. Koncentráljon arra az életterületre, amiben a legjobban vágyik változásra, higgye el, be fog következni, talán jobban is, mint ahogyan tervezte."


Aztán Január úgy kezdődött hogy eltemettem idős édesanyámat. Aztán rövidre rá nyertem a gépkocsinyeremény betétkönyvön, aminek az árát kértem ki. Majd rájöttem hogy egyedül kell boldogulnom a továbbiakban, tán ez ösztönzött arra hogy befejezzem az évek óta hanyagul fejlesztgetett találmányomat. December környékén már nem úgy néztem ki mint aki gyászol, hanem mint akinek megjött az étvágya a további sikerre és ma is úgy érzem hogy az Élet valami gyönyörű.

2017. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elmúlt 4 évemhez képest idei volt a legeseménydúsabb, rengeteg új embert ismertem meg, rengeteg új élményben volt részem. Életem egyik és eddigi legnagyobb lehetőségem az volt hogy külföldre mehettem egy számomra nagyon kedves hölgy társaságával kettesben, ami egy nyereményutazás volt. Igazából a csajnak nem volt kivel mennie, se barátai, se párja, jó vannak barátai de egyikükkel sem van annyira jó viszonyba hogy velük menjen. Engem csak azért hívott mert gyerekkorunk óta ismerjük egymást és jóba vagyunk meg ő neki segítettem abba hogy közelebb kerüljön az álmához ami meg is valósult neki, de nagyon sok munka volt vele, és amikor csak ráértem mentem segíteni kérés, és előzetes bejelentés nélkül ott voltam, és nem győzött hálálkodni. Akkor is csak azért mentem mert érdekelt a hely, tetszett amit ő csinál, és tudtam hogy a családján kívül senkire nem számíthat, és nagyon sok tenni valójuk volt. Szóval így ezzel hálálta meg hogy segítettem rajta hozzáteszem akkor ne kértem egy forintot sem, csak is kizárólag üzemanyag pénzt amikor 150 km-re kellett menni pár dologért amit jó áron vettek meg, csak el kellett hozni és akkor önzetlenül segítettem, csak az üzemanyag árát kértem el, semmi pluszt.

Lényegében megérte ezért megdolgozzak még 2016-ban. Ismerem őket, tudtam hogy egyszer ők meghálálják mert ők ilyenek, nem azok akik kihasználják az embert saját dolgaik miatt, és ha a másik félnek van szüksége segítségre akkor eltűnnek, ők pont nem olyanok.


Lényegében az nekem élmény volt, és utána is még most decemberbe is megismerkedtem valakivel aki úgy néz ki életem részéve fog válni.

Szóval én sajnálom hogy ennyire gyorsan elment ez az év, és remélem következő is hasonló lesz.


Boldog új évet!

2017. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!