Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és igazán nem tudom mit kezdjek a mostani pénzemmel, ami mindenképpen el akarok költeni.


Körülbelül 160-200 közötti árban keresnék valami értelmes jó dolgot, akár ruhát, akár valami kreatív cuccot, vagy elektronikai dolgokat.


telefon kizárva, majd tavasszal veszek újat


köszi a válaszokat :p



2017. dec. 25. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így karácsony után mit is? Nekem tök mindegy. Most venni akarsz valamit, vagy jövő karácsonykor kapni?
2017. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most
2017. dec. 25. 23:04
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ebben a curva országban komolyan minden fiatal ennyiért kap ajándékot? Oké de akkor miért sírtok, hogy milyen rossz itt a helyzet, meg milyen szegénység van?
2017. dec. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, minek vennél akármit is, ha nem kívánsz semmit? Ne erőltesd, ha nincs miért vágyódnod. Bár, ha eleget keresgélsz, akkor kedvet kaphatsz valamihez, de azt a kiszemelt dolgot csak akkor vedd meg, ha később nem fogod megbánni, hogy ezt megtetted. Legyen hasznos, ne váljon unalom tárgyává!
2017. dec. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:DDDD elképzeltem, hogy bemész egy boltba és "szeretnék valamit 160-200 e forintért, mit ajánlanak?" Az összes eladó rád röppenne :"D


Ha nem kell semmi, ne kérj semmit. Ha telefon kell, akkor ne tavasszal vegyél, hanem most. Ha kell pár ruha, vegyél azt, dee én mondjam meg, hogy milyent vegyél. Nem is ismerjük egymást :D

2017. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Telefon azért lesz tavasszal mert még nem jött ki az s9
2017. dec. 26. 15:23
 7/8 anonim válasza:
77%
Aztcurva..! Neked komolyan megvesznek a szüleid valamit ahogy kijön? Orvosok vagy mi? 😂
2017. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az embernek van pénze, amire egyelőre nincs szüksége, akkor befekteti.
2018. jan. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!