Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefonon lehet bitcoint...

Telefonon lehet bitcoint bányászni?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam egy cikket amiben azt írták hogy az iphone x alkalmas lehet erre a célra. De más telefonnal lehet? És ha igen van olyan aki használja is?

2017. dec. 26. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármivel lehet, de mivel egy telefon számítási kapacitása messze elmarad egy komolyabb PC-étől (pláne a direkt bányászatra épített gépekétől), ezért a hatásfok szinte észrevehetetlenül alacsony lesz.
2017. dec. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nincs akkora számítási teljesítménye, másrészt szét is sütnéd vele a telefont. Pont aktuális hír:

[link]

2017. dec. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 meszike91 ***** válasza:
100%

Laptopon se ajánlott a hűtés miatt, egy telefonon meg végképp nem.


Igazából az asztali gép se a legjobb erre a célra. Lehet külön célgépeket venni bányászatra.

2017. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A bitcoin csak egyfajta kriptopénz, lehet másfajtákat is bányászni másokkal együtt amikhez sokkal kisebb számítási kapacitás kell, pl. a Monero (xmr) - így akár mobilon is lehet.

Itt kipróbálhatod:


[link]

2017. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy a géped és az áram sokkal-sokkal drágább, mint amit kitermelhetsz belőle.
2017. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
CPU bányászat eléggé karcsú, én kíváncsiságból kipróbáltam, H/s mértékkel mérhető az iPhone X teljesítménye...40-50 között van...bitcoinhoz meg például a GH/s(gigahash/sec) sem túlzottan elég...szóval hamarabb lesz egy félmilliós sült telefonod, mint hogy ebből akár csak néhány satoshit kibányásznál...
2017. dec. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Légyszi ne is gondolj arra, hogy ilyeneket kipróbálsz.


Bitcoint bányászni nem fogsz telefonnal, ez fix. Még akkor sem, ha a bányászok 90%-a kidől a feleződés után és a bányászat nehézsége a felére csökken.

Olvasd el ezt a cikket, hogy kb megtudd mi az a btc bányászat: [link]


Ha más altcoint szeretnél bányászni, nézz utána több helyen is, hogy mit ajánlanak. Esetenként előfordul, hogy egy erősebb PC-vel már be tudsz szállni a játékba, de ahogy korábban mondtam, telefonnal soha.

Láttunk már elég olyan scamet, ahol a "telefonos" bányászat igazából az adataid ellopását jelentette. :/

2020. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!