Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha meztelen...

Mit tennétek ha meztelen képek kerülnének fel rólatok napiszarra?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 13:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10: [link]
2017. dec. 26. 15:14
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Az én italomba senki nem tud semmit belecsempészni, mert nem járok bulizni. De ha mégis megnézem hova megyek.
2017. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Synesztro ***** válasza:
61%
29/F Először is, soha nem hagytam magam kompromittálóan lefotózni, senkinek nem engedem meg, hogy meztelen fotót készítsen rólam. Egy fotó készült eddigi életem folyamán, a f@rkamról, a mostani párom kérte, 7 éve együtt vagyunk, de ezzel sem tudna visszaélni, mivel nem egész alakos, bármikor letagadhatom, senki semmilyen tetkó vagy más alapján nem tudná beazonosítani, max olyan lányok, akik testközelből találkoztak vele.:). viccet félre téve, nem tudok ilyen embereket sajnálni, tudom, hogy szórakozó helyeken előfordulhat ilyesmi, de legyünk nyugodtan őszinték. A napiszarra felkerülő fotók 99%a, megérdemli, hogy fent legyen, ha volt olyan hülye, hogy bármikor is készülhetett róla, ilyen fotó. És akkor még megírja levélben, hogy elismeri, hogy Qrva, de a face profilja miatt, most rájött a 15 éves kölyke, és hogy ezt most hogy képzelik. Nagyon ritkán szoktam felmenni, mert elmegy az étvágyam is, az oldal undorító, de bevallom, most 3 hetes leállásban unatkoztam, átlapoztam pár oldalig visszamenőleg. Most sem csalódtam, azaz 2 szer meglepő módon igen! Az egyiken, mindenki által ismert Kaszané mosolygott rám a képről, teljesen normálisan, felöltözve, semmi kirívó, és valami gusztustalan szöveg, asszem megnézném, ahogy szétb@sszák a négerek vagy valami ilyesmi. Nem értem kinek aggat az a nő a napiszaron, ill. egy 15 éves emós stílusú kislány, aki azt merte írni a képe alá, ami mellesleg nem volt kompromittáló, hogy ki játszana vele megbilincselősdit. Mellé természetesen a face profil, és egy későbbi levél, melyben a szülő kérte, hogy ne tegyék már tönkre egy kislány életét, azóta is zaklatják érte. Őt tényleg sajnálom, egy teljesen átlagos profilkép, megpróbálva túlsminkelni magát, hogy felnőttebnek tűnjön, és a nagyp.fájú komment mellé, mert ő vagány kislány akart lenni. most fizet érte. Őt is sajnálom. Ezzel ki is fújt a sajnálatom, a lássuk csak... f.ngom sincs hány évre visszamenőleg szereplőkhöz képest. Van a lakókörnyezetemben egy tök szép, jó alkatú rendes lány. A bátyát ismerem közelebbről. Tök rendes az egész család. Épp dolgoztam, mikor robbanás szerűen mindenki elkezdett rohanni mindenkihez telóval a kezében. Úristen láttad már? A csaj összekapott a pasijával, mire az összedobott egy szaftos kis vidit, a csaj neki küldött pucér képeiből. sőt megfejelte, egy maszti részlettel is, amiben a csajt megkérte, hogy ön kielégítsen neki, mert messze van, és kanos, kirángatná rá. Őt se tudom sajnálni, pedig tudom, hogy ő csak hülye volt, semmi több. A családja kidobta, 28 évesen, most meg sem állt törökig, ott vállalt munkát. (Nem, nem eszkort, egy cég könyvelőségén dolgozik, a bátyával beszél). EGY ROSSZ DÖNTÉS! Nem csak a volán mögött tehet tönkre egy életet. Felteszem a kérdést. Mi a jó fr@ncnak jut eszébe magát pucéran lefotózni? Fiatalok, mi ebben a jó? Izgalmas? Élvezed? Kőkori lehetek, mert nem értem. Nekem eszembe nem jut. Valaki homályosítson már fel.
2017. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szólnék a rendőr, nyomozó bátyámnak és a hacker öcsémnek. ;)
2020. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!