Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szjgerek plííz ezt magyarázzát...

Szjgerek plííz ezt magyarázzátok meg?! :-}

Figyelt kérdés

Szóval itt a gyakorikérdéseken belefutottam olyanba, hogy Borrel igazgató állítólan nő, és egyben ő Ricsi anyja. (WTF???) Szeretném azt hinni, hogy ez csak valami vicc, de ahhoz túl sokan írták :D...

Most akkor hogy van ez???

Nyugodtam spoilerezzetek, addig úgy sem nyugszom meg amíg nem tudom. Hogyan derül ki? És miééért? :-$

Kérlek válaszoljatok mert még csak a 7.- nél tartok, de asszem sokkot kaptam...



##SzentJohannaGimi ##ricsi
2017. dec. 26. 22:26
 1/4 anonim válasza:
100%
Jajj már dehogy nő! :D ha spoilerezhetek.... Borrel Ricsi nagybácsija aaszem vagy valami rokona (bocsi régebben olvastam) ezért nem rugták Ricsit a nagyobb balhék alkalmával sem...Szóval a lényeg hogy nem nő xdd
2017. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az igazgató neve (asszem) Charles Borrel (Borrel Károly), tehát férfi. (Lehet hülyeséget mondok. Tavaly olvastam utoljára)
2017. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Húú köszi:-) komolyan megnyugodtam.
2017. dec. 26. 22:52
 4/4 anonim válasza:
Ricsi anyjának Borrel Katalin a neve és a testvére pedig Borrel Károly, tehát az igazgató. Így Ricsinek az igazgató a nagybátyja. :D
2018. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!