Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bungo Stray Dogs fanok, akik...

Bungo Stray Dogs fanok, akik yaoisták! Soukoku és shin soukoku?

Figyelt kérdés
A DazaiChuuya miért soukoku? Az AkuAtsu meg miért shin soukoku??

2017. dec. 28. 10:23
 1/3 Acvarius válasza:
Na, ez engem is érdekelne. XD
2020. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nem tudom érvényes-e még a kérdés, de megválaszolnám.


A 2. évad végén, amikor Dazait és Chuuyát láthatjuk együtt harcolni, említik hogy annak idején mikor partnerek voltak, és egyszer egy éjszaka alatt felszámoltak egy egész szervezetet "Double black"-ként, azaz japán szinkronban "Soukoku"-ként kezdték el emlegetni őket. Magyar füllel egy kicsit koncentrálni kell, hogy kihalld belőle, de tényleg mondják a szót XD


Emellett Akutagawa és Atsushi azért lettek shin sokuku, mert ez elvileg fiatal soukokut jelent. Ezt már a karakterek és a viszonyuk ismeretéből gondolom le tudod következtetni, hogy miért.


Érdekesség még, hogy Fukuzawát és Morit egyesek szintén öreg sokokuként is emlegetik, ugyanis ők is hasonlóan ellenfelek, de elég ütős csapatot is tudnak alkotni együtt, és összeköti őket a közös múlt. Így gyakorlatilag 3 generáción keresztül figyelhetjük meg ezt a jelenséget, arról nem is beszélve, hogy ezek a karakterek egymásnak tanítványai is voltak, na de az már egy másik történet.


Remélem azért érdekes volt XD

2020. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Na és a lényeget meg kihagytam, hogy ezek a nevek valahogy rájuk ragadtak fandom szinten és ahelyett hogy külön shipnevet találtak volna ki nekik, ezeket kezdték el használni XD Ennyiről lenne szó.
2020. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!