Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy képzelitek el a Star...

Hogy képzelitek el a Star Wars következő részét (9. )?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mely szereplőkkel mi fog történni? Ki fog szerintetek meghalni?

Melyik erő győz? Stb..

Tudom, hogy "minek kérdezem, pár év múlva úgyis megtudom", de én a ti elképzelésetekre vagyok kíváncsi.



2017. dec. 28. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Minek kérdezed, pár év múlva úgy is megtudod.


Egyébként pedig a jók győznek természetesen (legnagyobb sajnálatomra)

2017. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát a győzelem csak a film erejéig fog tartani, amúgy nincs olyan, hogy győz, mert ahol fény van ott sötétség van és fordítva. A VI. rész is happy enddel zárult, aztán mégis borult a bili.


A régiek közül nem sokan maradtak már, Carrie Fisher elhunyt, őt gondolom kiírják valahogy a IX. részből, Han Solo mint karakter elhunyt,


***SPOILER***

Luke egyé vált az erővel, Snokenak is annyi.

***SPOILER***


Szerintem Kylo meghal a IX. részben, vagy átáll és Jedi lesz. Nem tartom valószínűnek, hogy úgy akarnának lezárni egy 9 részes kálváriát, hogy majd a sötét oldal fog győzedelmeskedni. Azt is eltudom képzelni, hogy Poe vagy Finn közül valamelyik meghal.


Azt sem tartom kizártnak, hogy terhes lesz Rey, mert hát tudatni kell valahogy a nézővel, hogy az erő forog tovább, a Jedi rend nem hal ki.


***SPOILER***

Bár erre volt utalás most a VIII. rész végén, a sepregető kisfiúval, hogy vannak még erő érzékenyek a galaxisban.

***SPOILER***


Az már túl happy endes lenne, ha Rey és Kylo összejönnének, alapítanának egy új-új Jedi rendet és gyerekeket tanítanak. :D


Minden bizonnyal teret fog kapni Rey és Kylo konfliktusa, és szerintem


***SPOILER***

az erő érzékeny gyerekeket is előveszik.

***SPOILER***


Jó esélyt látok egy Jedi iskola megalapítására, esetleg egy 1 részes gonosz felbukkanására Kylo mellé. Bár annak nem lenne értelme, mert Rey egyedül van.


***SPOILER***

Mondjuk szerintem Luke még tartogathat meglepetéseket, nem hiszem, hogy neki ezzel ennyi lett volna az SW univerzumban. Túl nagy volt a kálváriája, hogy egy 5-10 perces testen kívüli állapotú csata után, meg Leia homlok puszi után egyé válik az erővel és kész, részéről letudva. Azt sem tartom kizártnak, hogy a szelleme/lelke oktatja tovább Rey-t, mint azt tette anno Luke-kal Obi-Wan meg Yoda. Elvégre valahol most is oktatta Yoda Lukeot, hiába lett mester Luke. Csak a fejére kellett kólintani, hogy buta vagy fiam, hát mit mondtam neked anno a Dagobán. :D

***SPOILER***


***SPOILER***

Snoke szerintem nem tér vissza, nem volt erős annyira a karaktere két rész alatt, hogy megérje vele foglalkozni. Ha most visszatér, akkor pedig le kell győzni őt is a IX. részben, máskülönben mi lesz. Szerintem ő csak arra kellett, hogy ne gondolkozzon a néző, hogy honnan is jött ez a Kylo Ren, meg ki volt a mestere. Kitaláltak neki egy mestert a sötét oldalon, de nem ő róla szól a dolog. Bár tény, hogy még mindig egy megválaszolatlan kérdés, pláne most így a halálával, hogy ki is az a Snoke.

***SPOILER***

2017. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER Az utolsó Jedikkel kapcsolatban!


A 7. epizód felvetett pár kérdést, amiket a 8. epizód nem magyarázott meg, pedig kb. minden rajongó elvárta volna, hogy megválaszolják őket. Ezek a következők:

- Kik Rey szülei? (Nem biztos, hogy valóban "senkik" voltak.)

- Ki valójában Snoke? (Valóban Plagueis? Vagy egy új karakter? Meghalt egyáltalán?)

- Kik a Ren lovagok? (Róluk sajnos "elfelejtkeztek" a filmben. Pedig őket is látni akartam akcióban, mint Snoke testőreit. Az utóbbira szerencsére nincs panaszom.)

Továbbá remélem, hogy Luke meg fog jelenni Erő-szellemként a filmben.

2017. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!