Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most irom január 20. -an a...

Most irom január 20. -an a felvetelit, Es nagyon izgulok mar most miatta. Naponta megcsinálok 1felaladatlapot, de amikor rágondolok elkezdek felni. Valami tipp esetleg? :D

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 00:16
 1/4 anonim válasza:
Enis nagyon feltem de am nem kell ! Mert en az izgulas miatt rontottam el! Es valahiva ugyis felvesznek
2017. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én tavaly írtam és én is nagyon izgultam, aztán az előtte lévő 10 percben jöttem rá, hogy nem kell és nyugodtam le igazán:D Ha izgulsz csak rosszabb lesz az egész és elrontod. Csak koncentrálni kell és elő kell venni a legjobb tudásod. Sokat segít ha előző nap nem agyalsz rajta annyit, hanem egy kicsit lazítasz. Mindenképp igyál bőven és egyél szőlőcukrot mert segíti az agyműködést ;) Sok szerencsét neked, tuti jól fog sikerülni :)
2017. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!Remelem segít,Es igaz,hogy csak felvesznek valahova!😀
2017. dec. 29. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne félj,mert nincs miért. Keress több sulit ami tetszik, erősebbeket, gyengébbeket is. Csak olyat írj be ahová szívesen mennél. Nem csak bejutni kell, bent is kell maradni. Azt szokták mondani, hogy általában oda vesznek fel, ahová való vagy, és így utólag belegondolva ez nagyon igaz.
2018. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!