Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megtalálni...

SZOTYEE8 kérdése:

Hogyan tudnék megtalálni valakit akiről nagyon keveset tudok? A keresztnevét a lakhelye körzetét és a foglalkozását tudom. A facebook nem nyert más ötletem meg nincs. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Önkormányzat. Mármint az, ahol lakik.

Bemész, megadod ezeket az adatokat, és átnyújtasz egy levelet meg 3000 Ft-ot.

Elküldik neki.

2017. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy kevés az információ ehhez
2017. dec. 29. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont elég.

De ott úgyis megmondják, hogy az adatok alapján ki tudják-e küldeni a levelet.

2017. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem elég mert csak azt tudom hogy Fejér megyei Krisztinek hívják 21 éves és ügyintézőként dolgozik más nincs ez pedig édeskevés szerintem
2017. dec. 29. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát... "megismerkedtél" neten egy 21 éves Krisztivel, váltottatok pár sort, ő nem sok mindent árult el magáról, most meg kutakodni akarsz utána... (és mást is?)


Ha akarta volna, elmondta volna, ha beszélni akar veled, akkor beszélne veled.


Szerintem valami error van veled.


"SZOTYEE8 nevű felhasználó kérdése:


Én 30 f vagyok és beleszerettem egy 17 éves lányba. Szerintetek ez normális és lehet esélyes a dolog?

Szeret engem mert olyan vagyok neki mint a nagybátyja és azt mondta, hogy nem szeretne másképp tekinteni rám. Én viszont fülig szerelmes vagyok belé bármit megtennék érte és nagyon szeretném elnyerni a szívét. - 04-01 21:07"


"SZOTYEE8 nevű felhasználó kérdése:


Kérhetnék egy kis segítséget?

Nem tudja véletlenül valaki hogyan léphetnék kapcsolatba Návai Anikó újságíró riporterrel? Bármilyen elérhetőség megfelel. Nagyon fontos lenne és hálás lennék érte! 04-17 19:34" - pár hét után ő lett az új szerelmed, vagy ez valami más ?


Most meg ez a kérdésed... hát nemtom'

2017. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaja. Defektes vagy egy kicsikét, vagy talán nem is annyira kicsikét. Kőkeményen komolyan mondom, hogy keress fel egy pszichológust, és beszélj erről vele.
2018. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valami azt súgja nekem is, hogy kb. a gyakorin megismerkedtél egy csajjal, aki ennyi infót mondott el magáról, de nem akart többet, és kedvesen lerázott, te meg az illúzióidba kapaszkodva őt tartod az igazinak.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

Felejtsed el és szedd össze magad! Szedd össze az önbecsülésed, tegyél szert önismeretre, és akkor már lesz egy kis esélyed is. Lányok most is vannak, csak nem jó helyen keresed a neked megfelelőt. Szemüveget kéne cserélned, hogy jól lásd magadat, és jól láss másokat is. Jó önismerettel lehet csak jó emberismereted, addig meg csalódások fognak érni.

Tényleg gáz, ha 30 évesen egy 17 éves után kepesztesz. Ennyire nem lehet romokban az önbecsülésed. Mintha kissé infantilis lennél.

2018. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!