Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csalodasrol vagy oyasmit ami...

Csalodasrol vagy oyasmit ami azt jelenti hog eros maradok vagy vagyok olyan tetovalastbszerernek van valakinek valamilyen otlete?

Figyelt kérdés
Vagy arrol.hog csalodtam vagy valami olyasmot szeretnek hogy eros vagyok eros maradok.tul lepek a dolgokon egy hozzam.kotodo tetovalast szeretnek.ha van valakinek egy otlete elore is megkoszonnem
2017. dec. 30. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos hogy tetoválás a megfelelő erre? A csalódás átmeneti dolog ami lehet pár hét-hónap alatt feldolgozol, ehhez képest egy "örökre" szóló emlékeztetőt akarsz róla magadon viselni.

Az "erős vagyok" jellegű dolog megint ellentétes hatású, mert aki erős az tudja magáról és mutatja is hogy erős, nem kell neki egy emlékeztető hogy lássa visszajelzésként vagy mantraként hogy ő erős. Mert az pont azt jelenti hogy ő annyira gyenge hogy külső megerősítés kell az ellenkezőjéről.

A harmadik dolog megint üti a normális gondolkodást: ha túl akarsz lépni dolgokon akkor ne egy maradandó emléket csinálj róla.


Persze senkinek semmi köze hozzá hogy neked mi a jó, és nem is ez volt a kérdés, de gondold át hogy mivel jár egy ilyen jellegű tetoválás. Szerintem hatalmas képmutatás felruházni magad valamivel ami nem te vagy.

2017. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ékezetes betűk és egy Magyar Helyesítási szótár, szerintem azok neked valók lennének. Csalódott leszel, mert rájössz, hogy nem tudsz írni.
2017. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!