Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tescoban vagy intersparban...

Tescoban vagy intersparban lehet kapni dixit társast?

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mintha lehetne, de jobb helyről szeretem beszerezni az ilyet
2017. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Az ára vagy az eredetiség miatt?
2017. dec. 30. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, az eredetisége és a színvonala miatt.


Számomra egy társasjáték az nem csak egy "teszkós cucc", hanem az maga egy külön életforma, egy másik világ. Ezért csak és kizárólag erre szakosodott budapesti üzleteket keresek fel ilyen szempontból.


Vagy ha nagyon nem bírom, akkor kéz alól veszem meg.


Vagy ha nagyon kreatívnak érzem magam, akkor azt a játékot nyilvános internetes források segítségével rekreálom, azaz megszerkesztem/megrajzolom és kinyomtatom/kivágom. Egy Dixitet nyilván nem tudok megszerkeszteni, de egy Dominiont már sikerült, meg egy Noirt, meg egy Quixo-t, meg egy Qwirkle-t.

2017. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha ugyanaz van a tescoban, mint az erre szakosodott pesti üzletben akkor nem teljesen mindegy? Szorri, de vidéken nincs ilyesfajta bolt. Nekem meg tök mindegy, hogy teszkós vagy nem, ha eredeti. Nem nagyon értem a mondanivalód lényegét.
2017. dec. 31. 00:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ha vidéken élnék, rendelnék egyszerre három-négy komolyabb társasjátékot, házhoz szállítással, de csak olyanoktól, akik komolyan is értenek hozzá (Gémklub, Szellemlovas, Reflexshop stb) és tuti hogy ennek megfelelő a kínálatuk.


Az ilyen igénytelen tömegcikk-áruházakban csak egy tétek a sok között, nekik az is mindegy, hogy társas, barkácskészlet, vagy kifestő. Így valószínűtlen hogy egy komolyabb társasjátékot tartanak, vagy egyáltalán tudják, mi az...

2017. dec. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pld ha Dixitet szeretnél, abból is van már több kiadás, fent jelzett és hasonló SZAK üzletekben elmagyarázzák, mi a különbség, melyiket kinek miért ajánlják, pontosan elmagyarázzák a játékszabályt, helyben ki is lehet próbálni (na jó, ezt csak ha oda utazol), sőt, több hasonló fajta mechanikájú, témájú, nehézségű stb játékot is tudnak ajánlani, ha ez jól bevált, és érdekelne még...


*tétek = tétel

2017. dec. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!