Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyen háziállatot javasoln...

Ti milyen háziállatot javasolnátok egy 12 éves, felelősségteljes lánynak?

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt tudnál ráfordítani? Mennyi időd lenne egy nap rá minimálisan?
2017. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pénz mindegy. Időm kb. 5-6 óra egy nap, amikor igazán foglalkozhatnék vele.
2017. dec. 31. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

És a maradék 19 órában beteszed a fiókba?

Ne tarts, nemsokára úgyis mész majd bulizni meg pasizni és le se fogod tojni.

2017. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már bocsi, de éjféltől reggel 7-ig alszom. 15.00-ig suliban vagyok. Aztán 15.45 kor elkezdek tanulni(odáig ebédelek)

majd 16.15 től van időm este 10-ig. Nem gondolom hogy ez kevés lenne.

2018. jan. 1. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is 12 éves koromban kaptam egy staffordshire terrier kiskutyát (ingyen mert el akarták altatni mert volt egy daganat a hasán ) és tudtam rá vigyázni köszöni szépen most is jól van


Most nem ajánlanám hogy kutyát vegyenek nekedn max majd szünetben mert míg kicsi meg kell szoknia a helyét és tanítgatni kell

De ha most szeretnél akkor hörcsög, macska, nyúl? Ilyeneken nem gondolkozás?

2018. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolkoztál*
2018. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A nyuszi tenyleg ideális háziállat. Én is hasonló korú vagyok, mint te (Kérdező), és nekünk nyulunk van. Aranyos, és ha kicsit eleged van belőle, a ketrec segít (a ketrec miatt nem is bontja szét a házat ha nem vagytok otthon). Nem kerül sokba, mi például úgy emlékszem 2500.Ft-értvettük őt. Kb. 6-12 évig élnek, a 6 év egy fordulópont, ha azt túlélik, a 12 évet is megérhetik, ezért nem egy életre szóló vállalkozás. Ha naponta takarítjátok (kb.5-10 perc), nincs is szaga.

És amúgy is nagyon cuki!!🐰🐇❤

2018. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!