Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezek alapján...

Mit gondoltok ezek alapján rólam? Többi lent. (Csak kíváncsi vagyok. )

Figyelt kérdés

Szasztok!


Nekem korábban társasághiányom volt, meg néha most is van, de ha pl. beszélek valakivel


chatprogramon pl. hangba akkor volt olyan, hogy azt éreztem, hogy valami hiányzik még, lehet nem


is társasághiány- inkább csak unalom volt, nem tudom. Egyébként nálam szokott olyan is lenni,


hogy nem tudom, miért éljek, nem találom a helyem, valahogy ilyen nem is akarok élni vagy nem is


tudom hogy írjam le érzés jön felszínre bennem, kb. a minek éljek gondolata, csak úgy vagyok,


mostanában néha van, hogy csak úgy sodrom magamat az élet árjával, nem érdekel senki és semmi,


közönyösnek érzem magam (vagy csak ezt próbálom elültetni magamban), nem tudom, - nem szeretem


pl. ha látják az arcomon az érzelmeket, de nem igazán sikerül sztem, mert igazából látszik, ha


vmi bajom van, stb, kegyetlenül őszinte vagyok, ha valami nekem nem oké akkor máris az szar meg


ilyenek. Máskor meg a pusztítási vágy, hatalomvágy, düh, keserűség kap erőre bennem, de ez is az


adott élethelyzettől függ.


Meg ilyen furán viselkedek mostanában, hol kedves vagyok, a következő pillanatban pedig már


szídok egy illetőt, - és ez csak nála van így, - lehet, hogy a hozá fűződő negatív - és számomra


pozitív, pedig nem is azok, - tapasztalatok miatt...


Van, hogy nem tudom, mit csináljak, nem köt le semmi, és nem olvasom ki a könyveket sem, amiket


kigondolok, hogy elolvasok, és ha bele is kezdek, megunom, a novelláimat is otthagyom, pedig


szeretnék írni, - mostanában vannak ötleteim, - korábban ötlethiányban szenvedtem, és mindenáron


írni akartam, - volt pár jó, de azokat félbehagytam, - amiket meg leírtam mint ötlet azokat nem


tudom, hogy kezdjem el, csak az alapötlet van meg, de utána semmi.


Azért írtam le ezt is, mert ez is sztem ide kapcsolódik


Ja meg Karácsony környékén, még dec. 29-én is valami olyan történetet írtam le, meg dec. 25-én


is, ami nem a szeretetről meg pozitív dolgokról szólt.

Szerintetek ez mi, kezd kialakulni bennem egy negatív világkép?

Egyébként az értelmisérülteket pl. nem kedvelem, mert egyszerűen velük nem lehet eszmecseréket


folytatni, társalogni, tárgyalni, diskurálni, és kommunikálni csak alap szinten, nem olyan


síkokon, ahol én mozgok, nem olyan mélyebb kérdésekről, minthogy létezik-e a spirituális


energia, vagy hogy lehet-e Harry Potter-es varázspálcát csinálni tudományosan, pl. hogy


világítson, stb.

Ezek most csak példák voltak egyébként.


Lehet, hogy most elég negatívan festek, de sokan mondták már, hogy érett vagok, - persze ez nem mindenhol van így, - meg elvileg kedves, meg néha vicces is, de nem tudom...


Valószínűleg önbizalomhinyom is lehet, mert van, hogy úgy gondolom, hogy bizonyos dolgokat nem tudok megcsinálni.



14L



2018. jan. 1. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy túl sokat írsz, amit lusta vagyok elolvasni.


Egyébként abból, hoyg TE MILYENNEK GONDOLOD MAGADAT, senki nem fog tudni megítélni. Gyere át, mutasd meg, milyen vagy VALÓJÁBAN, akkor elmondom, mit gondolok rólad.

2018. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy teljesen átlagos tinilány vagy, a többség pont ugyanilyen tehetetlen, önmagát kereső ambivalens hangulatú gyerek; mindenféle hülye elvont gondolattal a fejében, mert keresi a helyét a világban.


A kérdés kiírása viszont rendkívül zavaró és kényelmetlen, semmi nem indokolja hogy új sort kezdj mert a képernyő szélére ért a szó, a böngésző automatikusan letördeli hogy egybefüggő maradjon. A dupla enterezés még zavaróbb, mert nem azt keresi az olvasó hogy milyen összefüggései vannak a szövegnek és mit akarsz mondani, hanem hogy mekkora közöket kell ugrani hogy meglásd a következő szót.

2018. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!