Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetett összerakva ez...

Hogyan lehetett összerakva ez a világítós karácsonyi díszünk? S esetleg hogy lehetne megjavítani?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy ilyen kis üveg angyalka díszt (kb. 8 cm magas) amely színváltósan világítana.

De amint bekapcsoltuk (kihúztuk belőle a kis műanyag bigyót ami feltartotta a működést), sajnos kb. 1 perc után szétesett az alja.

Úgy működött, hogy az alján egy kis kör alakú gombot (mint egy csavar) el kellett fordítani (tekerni rajta egy picit).

Csak 3 db összeragasztott kis gombelemet és egy nagyon picike alkatrészt találtam leesve ami kihullott belőle (szerintem több nem is volt benne)


Ilyen az angyalka:

[link]

Ennyire lehet csak alul belelátni, ahol szétesett:

[link]

Ez a picike alkatrész ami benne volt (mindkét oldalát lefotóztam):

[link]

Ez a 3 összeragasztott elem (ennek is mindkét oldalát lefotóztam):

[link]

Az elemet és a kis alkotórészt egy cellux mellé téve lefotóztam, hogy lehessen látni milyen picurkák:

[link]


Vajon hogy lehetett összerakva, vagy hogy kapcsolódhatott egymáshoz (milyen sorrendben vagy melyik oldalával) az angyalka, valamint ehhez az elemek és a kis részecske?


Esetleg hogy lehetne összerakni vagy mivel? pl. ragasztó (vagy milyen fajta ragasztó) stb.?


Köszönöm.


2018. jan. 1. 23:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Az elemek tartozékként gyárilag benne voltak.
2018. jan. 1. 23:15
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A picike alkatrész megy bele elsőnek, a HB07 felirat nézzen kifelé a búra alja felé, erre mennek rá az elemek, a legfelső elem belső része érintkezzen a HB07 feliratú résszel.
2018. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!